Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Metų pradžios renginiai
Laiko ratas vėl veržiasi pirmyn... Vėl pradėjome kaupti metų kraitį. Jau pirmosios metų dienos įsuko į kasdieninius darbus, kvietė į keliones, įvairius renginius.


Metų padėkos vakaras "Širdyje nešuosi gerumą"
Metų sandūra - puiki proga stabtelėti, prisiminti ir peržvelgti prabėgusius metus, pasidžiaugti svarbiausiais įvykiais ir visiems širdingai padėkoti už nuveiktus gerus darbus.


Advento šviesos šventė
Laukdami saulės sugrįžimo, susirinkome į advento šviesos šventę "Sugrįžtuvės". Folkloro ansamblis "Tatula" priminė senąsias adventines tradicijas, giesmes, padainavo dainas.Šis renginys tapo baigiamuoju projekto „Bendrauk, išmok, sukurk, padovanok“ akordu.

"Pasukus laiko ratą"
Lapkričio 18 dieną paminėtas Raubonių bendruomenės kultūrinės veiklos 60-metis. Į kultūros namus susirinko gausus būrys dalyvių, svečių ir žiūrovų.
Vakaras prasidėjo teatralizuotai: tiksint laikrodžiui į sceną įslinko „laiko vagilė“ (Salvinija Mackutė), kurį visą vakarą iš savo skrynelės traukė gražiausius prisiminimus."Patalkių vakarėliai 2017"
Rugsėjo 23 dieną folkloro ansamblis „Tatula“ svečiavosi Velžyje „Patalkių vakarėliuose 2017“, kur dalyvavo šventiniame koncerte.


III amatų festivalis „VILNONĖS DIENOS"
Antrąjį rudens šeštadienį nuvilnijo trečiasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“.
Nors iš ryto visus gąsdino lietus, prieš prasidedant festivaliui, jis liovėsi ir oras buvo kaip „užsakytas“ - maloniai rudeniškai šiltas.

4 –asis kraštiečių susitikimas „Gera sugrįžti į Raubonis“
Liepos 15 dieną į 4-ąjį kraštiečių susitikimą susirinko Raubonyse gimę, augę, dirbę ir dabar gyvenantys žmonės. Buvo puiki proga pasisvečiuoti gimtinėje, pasišnekučiuoti su seniai matytais pažįstamais, pabendrauti prie vaišių stalo.


II amatų festivalis "Vilnonės dienos"
Į duris beldžiantis bobų vasarai, prie Raubonių vandens malūno šurmuliavo antrasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“.
Po lietingos vasaros ruduo džiugino gražiais orais. Rugsėjo 10-osios rytas išaušo gražus, žadėdamas saulėtą dieną, šiltą, visai ne rudenišką orą. Tatulos pakrantėse išsirikiavo amatininkai, siūlydami įsigyti spalvingiausių, gražiausių ir šilčiausių dirbinių: veltų, megztų, pintų, austų. Amatininkai noriai ir kantriai visiems besidomintiems pasakojo ir demonstravo savo amato subtilybes. Norintys ir patys galėjo juos išmėginti.
Megzti mokė gausią Pasvalio krašto raštuotų pirštinių kolekciją surinkusi Lina Bartašienė.


Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“
Rauboniečiai, susirinkę į tradicinę vasaros šventę liepos 16 dieną, džiaugėsi puikiu oru, užteko šilumos ir šventinės nuotaikos.
Šventė, skirta Vietos bendruomenių metams, prasidėjo įnešus bendruomenės vėliavą ir sudainavus dainą. Sveikinimo žodžius tarė bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė, seniūnas Algimantas Mašalas, kaimyninės Puškonių bendruomenės pirmininkė Regina Tuomienė ir tarybos narė Jurga Pečiokienė, Atžalyno bendruomenės pirmininkas Vladas Linkevičius ir tarybos narė Neringa Trinskienė.
Daug metų bendruomenė organizavo gražiai tvarkomos aplinkos konkursą, jis po kelerių metų pertraukos buvo surengtas ir šiemet. Šventės metu buvo surengta konkurso foto nuotraukų paroda, paskelbti jo rezultatai, o visi nugalėtojai apdovanoti kalendoriais „Raubonių vasaros 2016 spalvos”, kuriuose patalpintos Raubonių kaimo gražiai ir pavyzdingai tvarkomos aplinkos nuotraukos.

"Metų deimančiukas 2015"
2015-ieji buvo dosnūs iššūkių ir svarbių darbų, kurių bendruomenė neišsigando ir iš peties paplušėjusi - įveikė.
Dėkojame, kad mūsų triūsas buvo pastebėtas ir įvertintas rajono žmonių. Surinkusi 885 jūsų balsus, Raubonių kaimo bendruomenė "Metų deimančiukų" rinkimuose gavo "Metų bendruomenės" įvertinimą.
Ačiū už palaikymą, nuoširdžius linkėjimus ir sveikinimus, jūs skatinate mus nenuleisti rankų, ieškoti gerų idėjų ir toliau darbuotis!!!


Kodėl išpjauti medžiai prie lentpjūvės?
Turbūt visi matome, kaip pasikeitė Raubonių vandens malūno teritorija. Nuo krūmynų, vėjovartų išvalytos Tatulos pakrantės, atsivėrė gražus kraštovaizdis. Bendruomenės tvarkoma ir prižiūrima teritorija padidėjo, nes 2015 metų vasarą bendruomenė įsigijo statinius buvusioje kelių tarnybos aikštelėje, tad įgijo teisę valdyti ir labai apleistą žemės sklypą. Buvo organizuojamos sklypo bei pastatų tvarkymo ir valymo talkos. Nuvalyta asfaltuota aikštelė, nušienauta pieva, išvalyti krūmynai. Iš dalies aptvarkytas vienas pastatas. Šiemet bus tvarkomas ir antrasis.


Puslapis 1 iš 4 1 2 3 4 >