Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

II amatų festivalis "Vilnonės dienos"
Puškonietė Regina Paužuolienė suteikė puikią progą visiems pasigrožėti jos margiausių raštuotų pirštinių paroda.
Vilną vėlė Vilniaus Dailės akademijos Tekstilės katedros studentės: Severija Žukauskytė ir Lan Anh Nguyen. Merginos tęsė savo projektą, kuriuo stengiasi išsaugoti gamtą, priversti žmones susimąstyti apie gamtoje paliekamas šiukšles. Šiukšles jos naudojo ir veltinio vėlime.
Vilnietė Gerda Kvedaraitė išsamiai pristatė vilnos dažymą natūraliais dažais. Čia pat ir pademonstravo visą dažymo procesą.Latvė Aija Briumanė taip pat dažė siūlus natūraliais dažais.
Biržietė Gražina Visockienė pristatė puodų žiedimą ir rodė kaip tai padaryti.Audimo stakles ir audimą pristatė Renata Kaziliūnienė iš Nairių.Pasvalietė Palmira Venclovienė pademonstravo savo austus tautinius rūbus.
Pajiešmenietė Emilija Ratnikienė verpė rateliu.
Vabalninkietė Zita Kumpelienė mokė rišti juostas, demonstravo savo veltus vailokus.
Virginijus Jakubauskas išsamiai ir smulkiai pristatė bei pademonstravo kailiadirbystės amatą. Visiems rodė pernai Raubonyse sugauto ir išdirbto kurmio kailiuką.Raubonietė Vaida Balčiūnienė kirpo avį, pasakojo kaip greičiau ir geriau galima atlikti šį darbą.Raubonių karšyklos amatų centras taip pat pristatė savo veiklą. Moterys pademonstravo savo veltinio darbus: šalikus, skraistes, gėles, šlepetes, pirštines, riešines ir kt. Mergaitės parodė pirmuosius savo veltus darbelius.
Pasvalio rankdarbių klubo „Kraitė“ narės į festivalį atvežė daugybę įvairiausių darbų. Moterys mokė megzti ant grėblio, velti.
Festivalio metu buvo siekiama „Didžiausios pirštinės“ rekordo. Raubonietės Irena Poškuvienė ir Danutė Pilotienė pradėjo megzti margas pirštines, prie jų prisijungė ir daugiau norinčių prisidėti prie siekiamo rekordo įgyvendinimo. Tačiau rekordas tą dieną nebuvo pasiektas dėl nenumatytų aplinkybių, todėl buvo nuspręsta pirštinių mezgimą baigti Pasvalio miesto šventės metu.Didelio susidomėjimo sulaukė loterija, kurioje buvo gausų puikių prizų: vilnonės patalynės, veltų, megztų darbų, amatininkų padovanotų dirbinių.
Festivalyje netrūko tradicinio folkloro. Savo pasirodymais džiugino net penki kolektyvai: festivalį pradėjo Raubonių folkloro ansamblis „Tatula“, pratęsė Pakruojo rajono Linkuvos folkloro ansamblis „Linkava“, „Mindrė“ iš Vilniaus, „Salduvė“ iš Šiaulių.Vakaronės dalyviams grojo Klaipėdos tradicinių šokių klubo muzikantai.
Festivalio dalyvius skaniai pamaitino Raubonių gaspadinės: privirusios skaniausių virtienių, išvirusios gardžiausią avienos troškinį, vaišinusios keptu ėriuku.
Nors Raubonių karšykla atidaryta prieš metus, tačiau netrūko norinčių išgirsti ir pamatyti kaip dirba senosios karšimo mašinos. Vaidotas Gikys smulkiai papasakojo karšyklos istoriją ir entuziastingai parodė visą vilnos kelią.Šio festivalio metu besidomintiems buvo atvertas ir Raubonių malūnas, o naujiena buvo malūno kinas.
Visą dieną netrūko pramogų ir staigmenų, vyko vilnonės varžybos.Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.