Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Metų padėkos vakaras "Širdyje nešuosi gerumą"
"Metų padėka"
šiemet skirta Sauliui Šimbeliui ir jo šeimai už nuolatinę pagalbą triūsiant Raubonių vandens malūne.
Saulius tyliai, niekieno neraginamas, neprašomas ir nesigirdamas, daro gerus darbus, skiria jiems laiko po darbo ir per išeigines dienas. Jis Vaidoto „dešinioji ranka“, labai draugiškas, sąžiningas, dalinasi savo sugebėjimais, pamokymais, patarimais.

"Metų įvykis"
Po daugelio metų, daugelio prašymų, svarstymų, pagaliau rekonstruotas Tatulos tiltas ir kaimo gyventojai gali drąsiai važiuoti, negadindami automobilių.
Suremontuota Alytaus gatvė, nugriautas avarinės būklės ūkinis pastatas, suremontuoti kultūros namai. Tai padaryta Saločių seniūnijos seniūno Algimanto Mašalo rūpesčiu.

"Metų iniciatyva"
Bendruomenėje turime labai iniciatyvų žmogų, neabejingą kaimo vaizdui ir krašto istorijos išsaugojimui - Rimantą Dinsmoną. Jo iniciatyva atsirado paminklinis akmuo, skirtas išnykusių ir nykstančių kaimų atminimo įamžinimui.
Akmens istorija įdomi: prieš daugelį metų jį raubonietis Bronislovas Ranonis, vikšriniu traktoriumi bandė parsigabenti į namus, tačiau neįveikė stataus šlaito. Taip akmuo ir liko toje vietoje. Seniūno rūpesčiu buvo pasamdytas kranas. Nors metai buvo lietingi, tačiau sunkiasvorei technikai pavyko prie akmens privažiuoti ir jį pakelti. Leonas Mažukna traktoriumi jį parvežė į kaimo centrą. Dar kiek paplušėję vyrai akmenį pastatė į vietą. Skulptorius Vidas Šukis gražiai išrašė kaimų pavadinimus bei datą, ir liepos mėnesį vykusio kraštiečių susitikimo metu jis buvo pristatytas visuomenei.
Rimanto iniciatyva tuo nesibaigė, jis talkino tvarkant paminklinio akmens aplinką , rūpinosi įvažiavimo ir kelio sutvarkymu, surado ir atvežė pralaidą, bortelius, smulkino šakas, gydo malūno gyvuliukus.

"Metų sprendimas"
Padėka Petrui Simsonui už įsisenėjusios problemos sprendimą.
Ilgą laiką kelias į parką, pro buvusią parduotuvę, buvo rimta problema. Jaunimas juo važinėjo visais metų laikais, o palijus, kai nebegalėdavo išvažiuoti, pasukdavo tiesiog per pievą, palikdami gilias provėžas. Kai buvo nugriautas ūkinis pastatas, dalis statybinių atliekų buvo išversta ant įvažiavimo į parką. Tikėjomės, kad jaunimas susitvarkys kelią, kuris jiems buvo reikalingas. Tačiau niekaip nepavyko suburti talkos, todėl viskas taip ir liko. Todėl labai džiaugiamės, kad šią didelę problemą išspręndė Petras Simsonas. Jis padedamas šeimos, sumanė ir suorganizavo talką. Čia prisidėjo Rimantas Dinsmonas, pagelbėjo Augustas Juzėnas su sūnumi Tadu bei kiti talkininkai. Padirbėję kelias dienas, sutvarkė paminklinio akmens aplinką, įrengė pralaidą ir kelią.

"Metų pasiekimas"
Jaunasis talentas Lukas Simsonas, kuris tapo Lietuvos vaikų ir moksleiviu – lietuvių liaudies kūrybos atlikėju konkurso „Tramtatulis 2017“ laureatu.
Lukas šiame konkurse dalyvavo daug kartų – ir dainavo, ir pasakojo, o laureato laurus jam atnešė būtent armonika.

"Ryškiausios Kalėdinės šviesos"
Per gražiausias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus nušvinta nuostabiausios kalėdinės šviesos, papuošia kaimą, sukuria stebuklingą šventinę nuotaiką. Šiemet kaip niekad daug sodybų nušvito nuostabiomis spalvomis. Jūsų visų sprendimu šių metų ryškiausios Kalėdinės šviesos šviečia Meškinių kieme.

Ačiū Jums visiems, nuoširdžiai dirbantiems savo krašto labui, negailintiems jėgų, neskaičiuojantiems laisvalaikio valandų. Tegu atskubėję 2018-ieji neša dideles svajones ir jų išsipildymą, nuoširdų bendravimą, gėrį, stiprybę. Būkite laimingi!Vakarą vedė "geroji krikštamotė" ir Pelenė.


Naujametinius linkėjimus ir muzikinius sveikinimus skyrė Raubonių "Bočių" vokalinis ansamblis "Šarma"ir vokalinis moterų ansamblis "Radasta".Koncertą dovanojo Biržų kc Pačeriaukštės kultūros namų vokalinis Vilitos ir Audros duetas ir Smilgių skyriaus vokalinis ansamblis "Smiltis", vadovė Vilita Vasiliauskienė.

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.