Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

Lukas22
09/11/2014 19:31
Ei! Sveiki! Norėčiau priminti mūsų kaimo socialinio puslapio FACEBOOK paskyrą! Ji štai čia! https://www.facebook.com/
rauboniukulturosnamai.rau
bonys?fref=ts


stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Vasaros renginiai ir išvykos
Vasara gražuolė skuba, lekia šuoliais, palikusi laukuose gelstančius javus, soduose svyrančias obelis, miškuose iš po samanų lendančius grybus. Taip ir mes – skubame, lekiame, bet ir sustojame pasidžiaugti... Ši vasara vėl turtinga išvykų.


Romansų vakaras "Dainuoju dainą, raminu širdį"
Balandžio 17 dieną Raubonyse vyko romansų vakaras „Dainuoju dainą, raminu širdį“. Į salę rinkosi išsipuošusios damos, lydimos elegantiškų kavalierių.


„Pavasario linksmybės”.
Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Raubonių skyriuje vyko tikros „Pavasario linksmybės”.
Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino nuotaikingas ir linksmas humoro programas dovanoję kolektyvai: Diliauskų šou grupė „Bobos”, vadovė Gražina Paliulienė, Medeikių (Biržų r.) humoro grupė „Bobos”, vadovė Ona Pelanienė, Raubonių humoro grupė „Kaimo keistuolės”, vadovė Gražina Paškevičienė.
Puikią vakaro atmosferą kūrė Raubonių teatro studijos spektaklio „Brangutė” personažai, kurie šmaikščiai pristatė kolektyvus ir kvietė juos į sceną.


„TRAMTATULIS“ 2015
2015 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „TRAMTATULIS“ Aukštaitijos regiono ture dalyvavo ir rauboniečiai: Vilija Balčiūnaitė ir Lukas Simsonas.


Žemės diena
Kovo 20 dieną visame Žemės rutulyje kelioms valandoms sustojo nuolatinės dienos-nakties sūpuoklės, kalendoriai pažymėjo ypatingą virsmo laiką – pavasario lygiadienį. Dienai susilyginus su naktimi, saulei patekėjus tiksliai rytuose ir nusileidus vakaruose, prasidėjo astronominis pavasaris.
Kartu pažymėti šį virsmo tašką ir užsukti naują metų ratą bei atšvęsti tarptautinę Žemės dieną kvietė ir rauboniečiai.


Pavasarinė talka
Gražus pavasarinis oras leido smagiai paplušėti tvarkant Tatulos pakrantę prie senojo Raubonių malūno. Dėkojame gausiam būriui šaunių talkininkų, kurie negailėdami jėgų genėjo krūmus, grėbė lapus, smulkino šakas.Atsivėrė puikus vaizdas žvelgiant nuo kelio salelės link, krūmynai nebeužstoja gražios erdvės, matosi Tatulos srauni tekmė.
Dėkojame Kraštų kaimo bendruomenei už šakų susmulkinimą.Kovo 11-oji ir bendruomenės susirinkimas
Kovo 11 dieną įvyko Raubonių kaimo bendruomenės ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkimą pradėjo bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė. Ji visus pasveikino su 25-uoju Laisvės pavasariu. Sugiedojus Valstybės himną, prasidėjo susirinkimas.
Užgavėnės 2015
Būrys linksmų persirengėlių keldami triukšmą vaikščiojo Raubonių gatvėmis, belsdamiesi į trobas, linkėdami visiems kuo greičiau sulaukti pavasario, gamtos atbudimo. Žydai siūlė pirkti įvairių prekių, čigonė būrė ateitį, ragana išmėtė visus ne vietoje stovėjusius rakandus, net giltinė stovėjo už lango ir modama dalgiu kvietė laukan.


Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimas
Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga Raubonių kultūros namuose koncertą „Šypsausi savo kraštui“ dovanojo Nairių saviveiklininkai.Kalėdinis susitikimas 2013-12-16
Jau tapo gražia tradicija, kai šventinių renginių ciklas prasideda susitikimu su mūsų bendruomenės drauge iš tolimosios Norvegijos Inger Bekkevik, kuri jau aštuntąjį kartą džiugią Kalėdų šventės nuotaiką atvežė į Raubonių kaimo bendruomenę. Nepabūgusi tolimos ir varginančios kelionės, geroji norvegė lydima savo ištikimų pagalbininkų, jau daug metų prieš gražiausias metų šventes atvyksta į Pasvalio kraštą, kur jos laukia sunkus, bet kartu malonus darbas – pasveikinti jos globojamų bendruomenių žmones, išdalinti daugybę dovanėlių vaikučiams.


„Rudens akordai skamba širdyse“
Ilgas ir šiltas ruduo bei gražios dienos neleidžia užsibūti namuose, kviečia susitikti su kaimynais, bendraminčiais, pabūti jų būryje.
Spalio 25 dieną Raubonių kultūros namuose vyko tradicinė ketvirtoji popietė „Rudens akordai skamba širdyse“, skirta pagyvenusiems žmonėms.
Popietę pradėjo „Bočių“ draugijos, Raubonių skyriaus pirmininkė Birutė Simsonienė. Ji pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė nuveiktais turiningais darbais, palinkėjo visiems geros sveikatos, neblėstančios energijos ir bendravimo džiaugsmo.
Savo kūrybos nuoširdžiomis eilėmis visus pasveikino Zita Ranonienė. Ji sukūrė žodžius Raubonių „Bočių“ dainai, kurią, pritariant visai salei, sudainavo skyriaus moterys, talkinant kultūros darbuotojoms.Puslapis 2 iš 3 < 1 2 3 >