Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

"Ryto suktinis" su Zita Kelmickaite
Buvo įdomu savo akimis pamatyti televizijos laidos filmavimą ir pabendrauti su charizmatiškąja Zita Kelmickaite. Parako šiai moteriškei tikrai netrūksta!
Kaip Raubonis pamatė laidos kūrėjai, galite sužinoti, nukopijavę į paieškos laukelį adresą: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/92898/ryto_suktinis_su_zita_kelmickaite


Kalėdiniai renginiai
Per lietų, per rūką, per tylą, per vėją, paklydusios vakarų pilkybėje atėjo gražiausios metų šventės – Kalėdos. Gražus metas pasidžiaugti praėjusiais kalėdiniais renginiais.


Amatų festivalio "Vilnonės dienos" filmuota medžiaga
https://www.youtube.com/watch?v=KSzFszNLem4

Nukopijavę šią nuorodą ir įvedę į paieškos sistemą, pamatysite filmuotą amatų festivalio "Vilnonės dienos" medžiagą. Geros peržiūros!

Amatų festivalis "Vilnonės dienos"
Šeštadienį vaizdingame Tatulos slėnyje prie Raubonių malūno nušurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“. Nuo ankstyvo ryto rikiavosi palapinės, kuriose įsikūrė amatininkai. Avikailių meistras Virginijus Jakubauskas rodė kaip minkštinamas, skutamas ir kerpamas avikailis, kaip atrodo jau išdirbti kailiai. Gerda Kvedaraitė pasakojo ir rodė, kaip nudažyti vilną natūraliais augaliniais dažais. Velti vilnonę avalynę mokė tautodailininkė Zita Kumpelienė. Nosį kuteno besikūrenančių laužų kvapas. Ant iešmo kepė avinukas, katile kunkuliavo avienos troškinys,o šauniosios Raubonių gaspadinės raitė virtinius.Festivalį dainomis ir šokiais pradėjo Raubonių folkloro ansamblis „Tatula“.


Projektas “Tradicinis amatų centro kūrimas”
Raubonių vandens malūnas su karšykla ir verpykla yra neatskiriama kaimo kultūros dalis. Nes tai yra vienas seniausių kaimo statinių, nuo seno garsinęs jo vardą. Jis yra svarbus ir vertingas architektūrinės, inžinerinės reikšmės technikos paveldas. Suprasdama jo svarbą bendruomenė 2014 metais pasirašė panaudos sutartį, ir ėmėsi aktyviai ieškoti pagalbos jam išsaugoti.
Vasaros renginiai ir išvykos
Vasara gražuolė skuba, lekia šuoliais, palikusi laukuose gelstančius javus, soduose svyrančias obelis, miškuose iš po samanų lendančius grybus. Taip ir mes – skubame, lekiame, bet ir sustojame pasidžiaugti... Ši vasara vėl turtinga išvykų.


Romansų vakaras "Dainuoju dainą, raminu širdį"
Balandžio 17 dieną Raubonyse vyko romansų vakaras „Dainuoju dainą, raminu širdį“. Į salę rinkosi išsipuošusios damos, lydimos elegantiškų kavalierių.


„Pavasario linksmybės”.
Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, Raubonių skyriuje vyko tikros „Pavasario linksmybės”.
Gausiai susirinkusius žiūrovus džiugino nuotaikingas ir linksmas humoro programas dovanoję kolektyvai: Diliauskų šou grupė „Bobos”, vadovė Gražina Paliulienė, Medeikių (Biržų r.) humoro grupė „Bobos”, vadovė Ona Pelanienė, Raubonių humoro grupė „Kaimo keistuolės”, vadovė Gražina Paškevičienė.
Puikią vakaro atmosferą kūrė Raubonių teatro studijos spektaklio „Brangutė” personažai, kurie šmaikščiai pristatė kolektyvus ir kvietė juos į sceną.


„TRAMTATULIS“ 2015
2015 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „TRAMTATULIS“ Aukštaitijos regiono ture dalyvavo ir rauboniečiai: Vilija Balčiūnaitė ir Lukas Simsonas.


Žemės diena
Kovo 20 dieną visame Žemės rutulyje kelioms valandoms sustojo nuolatinės dienos-nakties sūpuoklės, kalendoriai pažymėjo ypatingą virsmo laiką – pavasario lygiadienį. Dienai susilyginus su naktimi, saulei patekėjus tiksliai rytuose ir nusileidus vakaruose, prasidėjo astronominis pavasaris.
Kartu pažymėti šį virsmo tašką ir užsukti naują metų ratą bei atšvęsti tarptautinę Žemės dieną kvietė ir rauboniečiai.


Pavasarinė talka
Gražus pavasarinis oras leido smagiai paplušėti tvarkant Tatulos pakrantę prie senojo Raubonių malūno. Dėkojame gausiam būriui šaunių talkininkų, kurie negailėdami jėgų genėjo krūmus, grėbė lapus, smulkino šakas.Atsivėrė puikus vaizdas žvelgiant nuo kelio salelės link, krūmynai nebeužstoja gražios erdvės, matosi Tatulos srauni tekmė.
Dėkojame Kraštų kaimo bendruomenei už šakų susmulkinimą.Puslapis 2 iš 4 < 1 2 3 4 >