Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kovo 11-oji ir bendruomenės susirinkimas
Kovo 11 dieną įvyko Raubonių kaimo bendruomenės ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Susirinkimą pradėjo bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė. Ji visus pasveikino su 25-uoju Laisvės pavasariu. Sugiedojus Valstybės himną, prasidėjo susirinkimas.
Užgavėnės 2015
Būrys linksmų persirengėlių keldami triukšmą vaikščiojo Raubonių gatvėmis, belsdamiesi į trobas, linkėdami visiems kuo greičiau sulaukti pavasario, gamtos atbudimo. Žydai siūlė pirkti įvairių prekių, čigonė būrė ateitį, ragana išmėtė visus ne vietoje stovėjusius rakandus, net giltinė stovėjo už lango ir modama dalgiu kvietė laukan.


Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos paminėjimas
Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga Raubonių kultūros namuose koncertą „Šypsausi savo kraštui“ dovanojo Nairių saviveiklininkai.Kalėdinis susitikimas 2013-12-16
Jau tapo gražia tradicija, kai šventinių renginių ciklas prasideda susitikimu su mūsų bendruomenės drauge iš tolimosios Norvegijos Inger Bekkevik, kuri jau aštuntąjį kartą džiugią Kalėdų šventės nuotaiką atvežė į Raubonių kaimo bendruomenę. Nepabūgusi tolimos ir varginančios kelionės, geroji norvegė lydima savo ištikimų pagalbininkų, jau daug metų prieš gražiausias metų šventes atvyksta į Pasvalio kraštą, kur jos laukia sunkus, bet kartu malonus darbas – pasveikinti jos globojamų bendruomenių žmones, išdalinti daugybę dovanėlių vaikučiams.


„Rudens akordai skamba širdyse“
Ilgas ir šiltas ruduo bei gražios dienos neleidžia užsibūti namuose, kviečia susitikti su kaimynais, bendraminčiais, pabūti jų būryje.
Spalio 25 dieną Raubonių kultūros namuose vyko tradicinė ketvirtoji popietė „Rudens akordai skamba širdyse“, skirta pagyvenusiems žmonėms.
Popietę pradėjo „Bočių“ draugijos, Raubonių skyriaus pirmininkė Birutė Simsonienė. Ji pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė nuveiktais turiningais darbais, palinkėjo visiems geros sveikatos, neblėstančios energijos ir bendravimo džiaugsmo.
Savo kūrybos nuoširdžiomis eilėmis visus pasveikino Zita Ranonienė. Ji sukūrė žodžius Raubonių „Bočių“ dainai, kurią, pritariant visai salei, sudainavo skyriaus moterys, talkinant kultūros darbuotojoms.RUDENS LYGIADIENIS
Rudeniškai šiltą ir saulėtą dieną būrelis rauboniečių susirinko į kaimo parką palydėti išeinančios saulės – švęsti rudens lygiadienio.


„Aukštaitiško kulinarinio paveldo pristatymas“
Jau nuo seno Aukštaitijoje mėgo virtinius. Juos virdavo pačius įvairiausius: su bulvėmis, su mėsa, su varške, su grybais, su kopūstais. Kiekviena gaspadinė mokėjo juos raityti, virtiniais vaišindavo ne tik šeimyną, bet ir svečius.
Rugsėjo mėnesį Aukštaitijos sostinėje – Panevėžyje, vykusioje miesto šventėje, raubonietės: Salvinija Mackutė, Birutė Simsonienė, Regina Tirylienė, Stasė Vaitiekūnienė pristatė šį aukštaitišką kulinarinį paveldą.
II-asis kraštiečių susitikimas "Gera sugrįžti į Raubonis"
Rugpjūčio 17 d. Raubonyse vyko antrasis kraštiečių susitikimas. Kraštiečius pasitiko pasipuošęs kaimas – tai dienos centro vadovės Kristinos Kondrotienės ir vaikų sukurtos meninės kompozicijos.


VI rajono bendruomenių sąskrydis
Liepos 13 dieną Namišiuose vyko VI rajono bendruomenių sąskrydis, skirtas paminėti bendruomenių veiklos 10-mečiui, kuriame dalyvavo ir Raubonių bendruomenės atstovai.


"Čia mūsų žemė"
Liepos 6 dieną, šimtamečių ąžuolų apsuptyje, senovę menančiame Ąžuolpamūšės piliakalnyje, susirinkome paminėti Valstybės dieną.


„Vario audra 2013 “
Birželio 9 dieną mūsų kaimą aplankė orkestrų varžytuvės - koncertai „Vario audra“. Šventiškai pasipuošę mergaitės ir berniukai laukė orkestrantų. Mergaitės pardavinėjo lauko gėlių puokšteles, jaunikaičiai siūlė susirinkusiems pirkti ką tik išleistą laikraštį „Malūno naujienos“. Šaunios šeimininkės visus, užsukusius į „Malūno užeigą“, vaišino krapais kvepiančiomis bulvėmis ir šaltibarščiais, pagamintais pagal senovinį receptą.Puslapis 3 iš 4 < 1 2 3 4 >