Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Renginiai 2015 metai
Kalėdiniai renginiai

Inger Bekkevik lyg gerasis artėjančių švenčių pranašas mūsų kaimą šiemet aplankė gruodžio 11 dieną ir visiems atnešė džiugią šv. Kalėdų laukimo dvasią. Tai jau šeštasis gerosios mūsų bičiulės Kalėdinis vizitas su dovanomis pas kaimo vaikučius. Šiemet ponia Inger lydima pasvaliečio Arūno Grušo atvyko kartu su savo pagalbininkais Osmund Kroken ir Jorge Havn. Jie vaikučiams atvežė ir išdalino virš 40 dovanėlių.

Vaikai svečius pradžiugino šventiniu koncertu „Paklydusios pasakos“, kurį parengė kartu su kultūros darbuotojomis.

Šventinių renginių ciklą pratęsė eglutės įžiebimas ir mažųjų rauboniečių susitikimas su Kalėdų seneliu, kuris šiemet buvo ypač dosnus ir išdalino 45 dovanėles kaimo bendruomenės narių vaikučiams. Vaikai šiuo susitikimu labai džiaugėsi, ir nors svečias šiek tiek vėlavo, kantriai laukė. Jam pasirodžius linksmai leido laiką, visi draugiškai kūrė stebuklingą pasaką, žaidė, šoko. Šventinę nuotaiką dovanojo su Kalėdų seneliu atvykusios dvi Snieguolės. Jų skambios dainos džiugino vaikučius ir jų tėvelius.

Kalėdinį koncertą rauboniečiai dovanojo ir Pasvalio senelių namų gyventojams. Dainomis, gražiais posmais ir šmaikščiais pasakojimais nudžiugino ten gyvenančius žmones. Jie negailėjo plojimų, dainavo kartu su saviveiklininkais.

Metų pabaigoje rauboniečiai buvo pakviesti į tradicinį padėkos vakarą „Metai metams tiesia ranką“. Šiemet buvo išdalintos keturios padėkos: Birutei Simsonienei ir Albinai Gelažienei už pasiaukojimą ir nuoširdų rūpinimąsi vienišu žmogumi, kuris ilgą laiką gyveno stokodamas globos, pagalbos, žmogiškos užuojautos. Moterys pastebėjo jo bėdą ir ėmėsi jam padėti. Pasitelkusios į pagalbą savo vyrus, sutvarkė apleistus namus: kiaurus langus, duris, išdažė sienas, įrengė vonią, pasirūpino rūbais, patalyne, namų apyvokos daiktais. Dabar šis žmogus viskuo aprūpintas, sutvarkyta jo buitis ir gyvenimo sąlygos.
Trečioji padėka skirta Raubonių daugiafunkcio centro vadovei Kristinai Kondrotienei už tai, kad ji nuoširdžiai dirba su vaikais, puikiai randa bendrą kalbą su jais, moko juos kūrybiškumo, gražaus bendravimo.
Ketvirtoji padėka įteikta Eimučiui Bartkevičiui, kuris pirmasis atskubėjo į pagalbą žmogui susižeidus. Eimutis – žmogus, kuris turi gerą, jautrią širdį. Jis kitiems padeda neraginamas, pastebi jei kam reikia pagalbos ir visuomet atskuba padėti.

Visiems susirinkusiems šventinį koncertą parodė Raubonių kultūros namų saviveiklininkai.

Visą advento ir Kalėdinį laikotarpį visus džiugino daugiafunkcio centro vaikų ir jų vadovės parengta gausi stilizuotų eglučių paroda.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.