Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

Feliksas
06/06/2018 14:16
Sveikinu ir didziuojuosi savo zemieciai,kuriems patiketa priimti pirmojo Pasaulio pasvaliečių suvažiavimo dalyvius ir suorganizuoti jo uždaryma. Šaunuoliai!!! Gal jau laikas būtų Raubonis paskelbti Pa

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kultūriniai renginiai 2013
Kaziuko kermošius

Pirmąją pavasario dieną Raubonių kultūros namuose šurmuliavo Kaziuko kermošius. Susirinko daug prekeivių su meduoliais, bandelėm, riestainiais, saldainiais, sūriais. Jie kvietė paragauti, paskanauti, įsigyti gardžių lauktuvių.

Vaikai prekiavo savo rankų darbo papuošalais, suvenyrais. Išmargintos dailiais raštais riešinės, gražūs dekupažo gaminiai džiugino akį, kvietė nepraeiti pro šalį, įsigyti. Kaip tikrame kermošiuje netrūko kalbų, derėjimosi, mainų. Kas liko neparduota, buvo padovanota.

Laukiantys Šv. Velykų, galėjo nusipirkti margaspalvių verbų, kurias iš savo darželių gėlių, surinktų lauko smilgų, varpų, surišo naują veiklą pradėjusios Pasvalio „Bočių“ draugijos Raubonių skyriaus moterys.
Buvo daug geros pavasarinės nuotaikos, šypsenų ir juoko. Kas patingėjo ir neatėjo, kito kermošiaus lauks visus metus!

„Tramtatulis"

Vasario 26 dieną jaunieji Raubonių atlikėjai dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ vietiniame rate, kuris vyko Pasvalio kultūros centre.
Lukas Simsonas ir Rimas Paškevičius padainavo dvibalses aukštaitiškas dainas, o solistai Ieva Balčiūnaitė ir Lukas Simsonas atliko vienbalses savo krašto dainas. Vilija Balčiūnaitė aukštaičių tarme pasekė dvi pasakas.
Į regioninį ratą, kuris vyks kovo 22 dieną Panevėžyje, pateko pasakotoja Vilija Balčiūnaitė.


Užgavėnės


Džiaugsmo, juoko ir geros nuotaikos netrūko praūžusioje Užgavėnių šventėje. Įvairiausiomis kaukėmis pasipuošę persirengėliai šurmuliavo Raubonių gatvėmis.

Rėkaudami, triukšmaudami ir dainuodami važinėjo rogėmis pakinkytu arkliu, net ir iš rogių virto, kad geresnis derlius būtų.

Giltinė, mosuodama dalgiu, taikėsi sučiupti užsižiopsojusį praeivį, sunegalavusius nuo riebių valgių gydė daktarė, ant šluotų skraidė raganos.

Kad būtume sotūs visus metus, prisikimšome pilnus pilvus blynų, kuriuos čia pat kepė šeimininkės. Mosikuodami maišais į žūtbūtinę kovą stojo Lašininis ir Kanapinis. Jie stumdėsi, grūmėsi, voliojosi po sniegą, kol nugalėjo Kanapinis.

Šventiniame lauže sudeginome Morę, kad išvarytume susikaupusį blogį ir įkyrėjusią žiemą.

Persirengėliai tikrai išgąsdino žiemą, tad laukiame ateinančio pavasario ir kylančios aukštyn saulutės!


"Meilė Tėvynei - gyva visada"


Laisvė – žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis. Netekti laisvės, reiškia netekti galimybės augti ir tobulėti. Lietuvių tautos laisvė išpirkta tauriausių Lietuvos žemės vaikų gyvybėmis. Tikrąjį lietuvių tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė 1991 metų sausio 13-osios įvykiai. Jie pareikalavo nemažai aukų: apie septynis šimtus žmonių buvo sužeista, keturiolika žuvo.
Popietės „Meilė Tėvynei – gyva visada“, vykusios Raubonių kultūros namuose, metu buvo prisiminti ir paminėti visi keturiolika, žuvusių už Tėvynę.

„Nulenkime galvas ir atminkime jų vardus, jų įnašą į Nepriklausomybę. Pagerbkime jų atminimą tylos minute.“ – tokiais žodžiais kreipėsi kultūros namų administratorė Gražina Paškevičienė.
Laisvės gynėjų dienai atminti visi sugiedojo Tautišką giesmę.
Renginyje dalyvavo Saločių seniūnas Algimantas Mašalas. Jis sakė, kad vyresnioji karta, kuri puikiai prisimena tos dienos įvykius, turi skatinti jaunosios kartos patriotizmą ir meilę savo Tėvynei. Seniūnas pasidžiaugė, kad į Saločių Antano Poškos vidurinę mokyklą atkeliavo trispalvė, prieš tai plazdėjusi Vilniaus Gedimino pilyje.
Praėję metai buvo jubiliejiniai mūsų tautos dainiaus, jos patrioto Maironio metai. Maironis padovanojo brangų palikimą Lietuvai ir jos žmonėms - ne vieną eilėraštį, skatinantį mylėti, branginti, puoselėti ir ginti savo tėvynę. Poetui mylėti tėvynę reiškė būti. Jo meilė ir atsidavimas įkvėpė kitus kūrėjus kurti, o žmones vienytis ir žengti pirmą žingsnį nepriklausomos Lietuvos link.
Raubonių kultūros namų saviveiklininkės parodė literatūrinę – muzikinę kompoziciją „Vien meilę norėtum dainuoti”, sukurtą pagal Maironio kūrybą ir jo biografiją.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.