Renginiai 2015 m.


Advento šviesos šventė “Sugrįžtuvės”

Raubonių malūno amatų centre vyko advento šviesos šventė “Sugrįžtuvės”. Laužas sugražino šviesą, kvapni arbata sugražino į vasarą, o “Vilnonė mugė” priminė vasarą vykusias “Vilnones dienas”.


Karaoke vakaras „Rudens šelsmas“


„Vilnonės dienos“

Į Raubonių kaimo bendruomenės surengtą amatų festivalį „Vilnonės dienos“ susirinkę svečiai tapo mažo stebuklo liudininkais: senojoje Raubonių karšyklojeverpykloje atgijo ir vėl ėmė dūgzti šimtametės mašinos, prieš žiūrovų akis nusidriekė ilgas „Vilnos kelias“. Visi smalsuoliai galėjo pamatyti, kaip kerpama avis, kaip karšiamos, verpiamos ar veliamos vilnos, kaip mūsų senoliai dažydavo siūlus, apdorodavo avikailius.
Šventės dieną net keturis kartus buvo demonstruojama edukacinė programa „Vilnos kelias“ – nuolat susidarydavo nauji smalsuolių būriai. Festivalio dalyviams padovanoję skambias savo dainas, „Vilnos kelią“ panoro išvysti ir Raubonyse viešėjusių folkloro ansamblių „Pulkelis“ (Panevėžys), „Alksna“ (Mažeikiai), „Ratilio“ (Vilnius) dalyviai.


Liepos 6 d. minėjimas

Liepos 6 d. Ąžuolpamūšės piliakalnyje paminėjome Valstybės dieną. Nors visą dieną gąsdino lietus, bet vakare tamsius debesis prasklaidė vėjas ir netgi nušvito saulė. Valstybės dienai paminėti buvo iššautos trys patrankos salvės, vakaro metu grojo Saločių bendruomenės kapela ,,Tindiriuška”, vyko vaikų piešinių koknkursas ,,Mano kraštas”, muziejininkas Gražvydas Balčiūnaitis pristatė dokumentinį filmą ,,1863 – ieji Pasvalio krašte” ir trumpai papasakojo filmo sūkurimo istoriją, karines istorines dainas mums padainavo Biržų folkloro ansamblis ,,Siaudela”, K.Kondrotiene iš žolynų sukūrė įspūdingą Mindaugo karūną.


“Jaunikis iš Kauno”

Dėkojame Vaškų kultūros namų dramos studijai už puikią komediją “Jaunikis iš Kauno”. Sužavėjo šaunus muzikinis apipavidalinimas ir aktorių vaidyba. Visi žiūrovai nuoširdžiai kvatojosi ir negailėjo aplodismentų bei su geros nuotaikos užtaisu skirstėsi namo.


Koncertas “Širdies daina Mamai”

Gegužės 2 dieną buvo pasveikintos Mamos ir močiutės. Susirinkusioms savo jausmus skambiausiomis dainomis, nuoširdžiausiais žodžiais ir gražiausiais šokiais išreiškė visi koncerto dalyviai. Netrūko gerų emocijų, šiltų ir jausmingų akimirkų, jaudinančių minučių.


Romansų vakaras „Dainuoju dainą, raminu širdį“.

Penktadienio vakarą Raubonių kultūros namuose širdis virpino pačios gražiausios melodijos. Kolektyvai iš Biržų rajono Smilgių ir Papilio bei vakaro šeimininkai atskleidė romansuose slypintį ilgesį, prisiminimus ir meilės tyrumą. Dėkojame svečiams ir ištikimiesiems žiūrovams.

Plačiau apie renginį skaitykite: https://raubonys.lt/romansu-vakaras-dainuoju-daina-raminu-sirdi/


Teatro diena

Sako juoktis sveika nes, žmonės kurie nuolat juokiasi yra darbingesni ir kūrybiškesni, nes juokiantis išsiskiria geros nuotaikos hormonų ir vitamino C. Visa tai sutilpo viename renginyje – “Pavasario linksmybės”. Ačiū, jums mieli žiūrovai, dalyviai, už geras emocijas! Iki kitų susitikimų!


Rauboniečiai nuotaikingai paminėjo Žemės dieną ir pavasario lygiadienį.


Lietuvos nepriklausomybės dienos minėjimas

Dėkojame Pušaloto kultūros namų dainos klubui už nuostabų koncertą! Sužavėjo melodingos dainos ir subtilus atlikimas. Ačiū!!!


„Tramtatulis – 2015“

Vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo Pasvalyje dalyviai: Vilija Balčiūnaitė ir Lukas Simsonas.


Užgavėnės


Nairių saviveiklininkų koncertas “Šypsausi savo kraštui”, skirtas Valstybės atkūrimo dienai pažymėti.


Raubonių kultūros namų saviveiklininkai Nairiuose. Koncertas Vasario 16-ajai pažymėti.