Bendruomenės renginiai | 2020 m.

Bendruomenės renginiai | 2020 m.

Rugsėjo 19 dieną, tradicinius ,,Raubonių bendruomenės vėrtiënius” virėme Pasvalio miesto šventėje! 🙂


Rugsėjo 12 dieną, Raubonių bendruomenės moterys paplušėjo iš peties. Tradiciniu kulinariniu paveldu vaišino „Sutarjėlos” dalyvius.


Rugpjūčio 22 dieną, tradicinių ,,Raubonių vėrtienių” galėjote paragauti muzikos ir poezijos vakare VASARAI SUDIE, Daujėnuose.


Rugpjūčio 15 dieną, susitikome Žolinėse Namišiuose, puikioje bendrystės šventėje, kur Pasvalio krašto kulinarinio paveldo projektas įgavo pagreitį 😊. Šauniosios gaspadinės ir virėjai nebodami kaitros, kepė, virė, čirškino, net visiems praeiviams seilės tyso 🤤. Kiekvienas galėjo paragauti įvairiausių skanėstų ir sočiai prisikimšti pilvukus 🧖‍♀️🧖. Ačiū organizatoriams už puikų visko sustygavimą, nuostabią šventę, kaimynams – už draugystę, valgytojams už gerą apetitą ☺️
Būkit visi sveiki, sotūs, laimingi! Gražios ir šiltos vasaros pabaigos!


Rugpjūčio 1 dieną, Raubonių bendruomenė kartu su kitomis Saločių seniūnijos bendruomenėmis dalyvavo išvykoje po Pumpėnų kraštą. Aplankyta poeto B. Brazdžionio gimtinė Stebeiklėlių kaime, Gegabrastos stačiatikių cerkvė, Niurkonių koplyčia, Pumpėnų Švč. M. Marijos Škaplerinės bažnyčia, įspūdingasis Banionių akmuo, Žaliojoje girioje esantis partizanų bunkeris. Vykom ir į Kriklinių bendruomenę, kurioje dalyvavome edukacinėje programoje „Bulvių kelias”, vaišinomės cepelinais.
Ačiū visiems už gerą laiką kartu, už draugystę ir bendrystę! Nuoširdžiausia padėka Žilpamūšio bendruomenės pirmininkei Janinai už puikiai suorganizuotą kelionę!


Liepos 18 d. kartu su Daujėnų, Namišių ir Atžalyno bendruomenėmis pristatėme Pasvalio krašto kulinarinį paveldą naktinių skaitymų prie Pyvesos metu.


Birželio 27 d. Pajiešmenių dvaro kiemelyje vyko XV Lietuvos mėgėjų teatrų šventė „Tegyvuoja teatras“. Šventės metu nominuoti ryškiausi 2019 m. Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų režisieriai, festivalių organizatoriai. Visiems nominuotiesiems įteikti Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos diplomai, o laureatams – „Tegyvuoja teatras“ statulėlės. Raubonių bendruomenės moterys kartu su  Namišių, Atžalyno ir Daujėnų bendruomenėmis sočiai pavaišino Lietuvos mėgėjų teatro šventės „Tegyvuoja teatras” dalyvius ir svečius!

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė