Įvyko kaimo bendruomenės ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

Įvyko kaimo bendruomenės ataskaitinis rinkiminis susirinkimas

Kovo 15 dieną, įvyko Raubonių kaimo bendruomenės ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jo metu buvo patvirtintos veiklos ir revizoriaus ataskaitos, 2023 metų finansinių ataskaitų rinkinys. Vyko bendruomenės tarybos ir pirmininko rinkimai. Džiaugiamės ir sveikiname dar vienai kadencijai perinktą pirmininkę ir tarybą, pasipildžiusią viena nauja nare. Linkime ir toliau sėkmingai dirbti kaimo ir jo žmonių labui.
 
Susirinkimo metu buvo įteikti pažymėjimai keturiems naujiems nariams ir pasveikinti bendruomenės jubiliatai. Aptarti šių metų planai ir kiti klausimai, dar kartą apsvarstytas nario mokesčio dydis ir pritarta jo didinimui. Susirinkime dalyvavęs Pasvalio rajono savivaldybės vicemeras Viktoras Doda atsakė į rūpimus klausimus. Po susirinkimo nuotaikingą spektaklį „VELNIAS NE BOBA“, parodė Biržų rajono Šiekštininkų bendruomenės teatriukas.
 
Dar kartą dėkojame visiems dalyvavusiems! Nario mokestį galima susimokėti parduotuvėje pas Jolantą arba pervesti į bendruomenės sąskaitą LT054010042600011087, paskirtyje įrašius – nario mokestis už 2024 metus.
Taip pat būtume labai dėkingi, jei 1,2 proc., nuo sumokėto GPM, paskirtumėte mūsų bendruomenei. Daugiau apie paramos skyrimą skaitykite www.raubonys.lt/parama
 
Kviečiame visus susipažinti su bendruomenės vykdoma veikla internetiniame puslapyje www.raubonys.lt bei sekti šios paskyros naujienas. Visada laukiame naujų narių ir kviečiame aktyviau įsijungti į kaimo bendruomenės veiklą. Prašymą tapti nariu, galima užpildyti ir internetu https://raubonys.lt/prasymas/
Previous Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros vykdymo grafikas

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė