Theatre Studio

Theatre Studio

History

Raubonių mėgėjų teatras savo veiklą, su ilgesnėmis ir trumpesnėmis pertraukomis, skaičiuoja nuo 1983 metų. Per visą teatro gyvavimo laikotarpį buvo pastatyta šiek tiek daugiau kaip dešimt spektaklių. Ryškiausi pastatymai: V. Bladykaitės komedija „Ženteliai“ ir I. Lukošienės „Brangutė“. Spektaklis „Ženteliai“ pastatytas 2004 metais, buvo išimtis – išsiskyrė aktorių gausa, jame vaidino net šeši vyrai ir keturios moterys. Pavykęs spektaklis parodytas tik šešis kartus, nes keli aktoriai išvyko gyventi svetur, o jų pakeisti neatsirado kam. Daugiausia, net 20 kartų, buvo parodytas spektaklis „Brangutė“, pastatytas 2013 m. Raubonių teatras su šiuo spektakliu dalyvavo Lietuvos mėgėjų teatrų apžiūroje – šventėje „Atspindžiai 2014“, vykusioje Pasvalyje.
2016 metais pradėtas kurti naujas spektaklis „Trys gražuolės“ (V. Krasnogorovas). Jo premjera įvyko 2017 metų, gegužės 19 dieną. Teatras su šiuo spektakliu dalyvavo teatrų šventėje „Karosynė 2017“ vykusioje Leliūnuose, Utenos rajone. Spektaklis jau spėjo užkariauti ne tik mūsų bet ir aplinkinių rajonų žiūrovų simpatijas. Taip pat žada sugriauti spektaklio parodymų rekordą.
Raubonių mėgėjų teatras visada dalyvauja rajoninėse teatrų šventėse, mielai vyksta į gastroles. Jis žinomas savo rajone, ne kartą vaidino kaimyninio Biržų rajono scenose. 2010 metais dalyvavo teatrų šventėse „Sodžius“, vykusioje Diliauskuose ir „Vaidinimai sodžiui“, vykusioje Daujėnuose 2013 metais.
2016 metais dalyvavo Pasvalio rajono kaimo teatrų šventėje „Po kaštonu“, vykusioje Tetirvinuose. Teatras ypač mėgstamas savo kaime. Į spektaklius visada susirenka daug žiūrovų, kurie džiaugiasi savo kaimynais, draugais ir pažįstamais, vaidinančiais scenoje.

Vadovė Gražina Paškevičienė
Tel. +370 (672) 16 887
El. p. grazinapas@gmail.com

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė