Kultūros renginiai | 2015 m.

Kultūros renginiai | 2015 m.


Advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės”

Raubonių malūno amatų centre vyko advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės”. Laužas sugražino šviesą, kvapni arbata sugražino į vasarą, o „Vilnonė mugė” priminė vasarą vykusias „Vilnones dienas”.


Karaoke vakaras „Rudens šelsmas“


Liepos 6 d. minėjimas

Liepos 6 d. Ąžuolpamūšės piliakalnyje paminėjome Valstybės dieną. Nors visą dieną gąsdino lietus, bet vakare tamsius debesis prasklaidė vėjas ir netgi nušvito saulė. Valstybės dienai paminėti buvo iššautos trys patrankos salvės, vakaro metu grojo Saločių bendruomenės kapela ,,Tindiriuška”, vyko vaikų piešinių koknkursas ,,Mano kraštas”, muziejininkas Gražvydas Balčiūnaitis pristatė dokumentinį filmą ,,1863 – ieji Pasvalio krašte” ir trumpai papasakojo filmo sūkurimo istoriją, karines istorines dainas mums padainavo Biržų folkloro ansamblis ,,Siaudela”, K.Kondrotiene iš žolynų sukūrė įspūdingą Mindaugo karūną.


„Jaunikis iš Kauno”

Dėkojame Vaškų kultūros namų dramos studijai už puikią komediją „Jaunikis iš Kauno”. Sužavėjo šaunus muzikinis apipavidalinimas ir aktorių vaidyba. Visi žiūrovai nuoširdžiai kvatojosi ir negailėjo aplodismentų bei su geros nuotaikos užtaisu skirstėsi namo.


Koncertas „Širdies daina Mamai”

Gegužės 2 dieną buvo pasveikintos Mamos ir močiutės. Susirinkusioms savo jausmus skambiausiomis dainomis, nuoširdžiausiais žodžiais ir gražiausiais šokiais išreiškė visi koncerto dalyviai. Netrūko gerų emocijų, šiltų ir jausmingų akimirkų, jaudinančių minučių.


Romansų vakaras „Dainuoju dainą, raminu širdį“.

Penktadienio vakarą Raubonių kultūros namuose širdis virpino pačios gražiausios melodijos. Kolektyvai iš Biržų rajono Smilgių ir Papilio bei vakaro šeimininkai atskleidė romansuose slypintį ilgesį, prisiminimus ir meilės tyrumą. Dėkojame svečiams ir ištikimiesiems žiūrovams.


Teatro diena

Sako juoktis sveika nes, žmonės kurie nuolat juokiasi yra darbingesni ir kūrybiškesni, nes juokiantis išsiskiria geros nuotaikos hormonų ir vitamino C. Visa tai sutilpo viename renginyje – „Pavasario linksmybės”. Ačiū, jums mieli žiūrovai, dalyviai, už geras emocijas! Iki kitų susitikimų!


Rauboniečiai nuotaikingai paminėjo Žemės dieną ir pavasario lygiadienį.


Lietuvos nepriklausomybės dienos minėjimas

Dėkojame Pušaloto kultūros namų dainos klubui už nuostabų koncertą! Sužavėjo melodingos dainos ir subtilus atlikimas.

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė