„Pasukus laiko ratą” – Raubonių kultūrinei veiklai – 60 metų

„Pasukus laiko ratą” – Raubonių kultūrinei veiklai – 60 metų

Lapkričio 18 dieną paminėtas Raubonių bendruomenės kultūrinės veiklos 60-metis. Į kultūros namus susirinko gausus būrys dalyvių, svečių ir žiūrovų.
Vakaras prasidėjo teatralizuotai: tiksint laikrodžiui į sceną įslinko „laiko vagilė“ (Salvinija Mackutė), kurį visą vakarą iš savo skrynelės traukė gražiausius prisiminimus.

Pirmoji prisimimais pasidalino Genovaitė Pažemeckienė.

Jaunystės laikus visiems priminė svajingi valso garsai, atliekami armonikininko Luko Simsono.

Prisiminimais dalijosi ir už bendradarbiavimą bei pagalbą senjorams padėkojo Raubonių „Bočių“ pirmininkė Stasė Vaitiekūnienė.

Lyrišką dainą visiems skyrė ansamblis „Šarma“.

Prisiminimais pasidalino ilgiausiai mėgėjų meno kolektyvų veikloje dalyvaujanti Aldona Jankauskienė. Savo pirmuosius žingsnius scenoje ji žengė kaip vokalinio ansamblio dalyvė ir daugelį metų skyrė dainai. Ji į sceną pakvietė Raubonių vokalinį moterų ansamblį „Radasta“.

Buvusi mokytoja Birutė Simsonienė pasidžiaugė, kad mokykla ilgą laiką bendradarbiavo su kultūros namais ir į sceną pakvietė buvusias mokines Ievą Balčiūnaitę ir Kotryną Simsonaitę atlikti dainą „Rudens naktis sustojo“.

 

Nuotaikingą dainą atliko Luko Simsono ir Lidijos Zagorskienės duetas.

Buvęs ilgametis kultūros skyriaus vedėjas Vidutis Lauraitis pasidalino prisiminimais bei pasidžiaugė ilgamete ir aktyvia kultūrine veikla.

 

Jolantos Miniauskienės ir Lidijos Zagorskienės duetas atliko dainą „Sparnai gerumo“.

Nuotaikinga gaida koncertą baigė Raubonių teatro aktorės Regina Tyrilienė ir Salvinija Mackutė.

Su gražiu kultūrinės veiklos jubiliejumi pasveikino seimo narys Antanas Matulas, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, Saločių seniūnijos seniūnas Algimantas Mašalas, Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas, kaimyninių Saločių, Pajiešmenių, Puškonių bendruomenių ir kultūros skyrių atstovai.

Vakaro metu padėkota nuolatiniams renginių rėmėjams, mėgėjų meno kolektyvų dalyviams, jiems įteiktos padėkos, suvenyrai ir marškinėliai su užrašais. Visi buvę ir dabartiniai kolektyvų dalyviai sustojo bendrai nuotraukai. Vakaro dalyviams buvo išdalintos jubiliejinės brošiūros.

„Dainininkių dainininke“ buvo išrinkta Jolanta Miniauskienė, „aktorių aktore“ – Salvinija Mackutė, „muzikantų muzikantu“ – Lukas Simsonas, „didžėjų didžėju“ – Žygintas Simsonas, „šokėjų šokėja“ – Genovaitė Pažemeckienė. Daugiausiai žiūrovų balsų surinko Lukas Simsonas ir buvo apdovanotas suvenyriniu fotoakmeniu.

Nuotaikingą koncertą padovanojo Radviliškio KC liaudiškos muzikos kapela „Radvija“.

 

Dar ilgai visi linksminosi vakaronėje, skanavo šventinį tortą , grožėjosi nuotraukų paroda, dalinosi prisiminimais ir fotografavosi originaliame foto kampelyje.

 

 

Lėšas renginiui organizuoti skyrė Lietuvos žemės ūkio ministerija.

Filmuota šventės "Pasukus laiko ratą" medžiaga. Geros peržiūros!

Previous 4-asis kraštiečių susitikimas „Gera sugrįžti į Raubonis“

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė