Padėkos vakaras

Padėkos vakaras

Raubonių kaimo bendruomenė jau dvyliktą kartą visus pakvietė į tradicinį metų padėkos vakarą. Kiekvienais metais šis šiltas ir nuoširdus renginys yra labai laukiamas. Džiugu, kad bendruomenėje gausu žmonių, kurie neabejingi, nuoširdūs ir mylintys savo kraštą bei gerbiantys jo istoriją. Ta pagarba vieni kitiems ir padaro šią šventę tokią gražią, jaukią ir kupiną žmogiškos šilumos.

Daina “Aš noriu Kalėdų”, renginį pradėjo folkloro ansamblis „Tatula“.

„Tu esi Kalėdos, kai supranti, kad pats geriausias laikas padaryti kažką nuostabaus yra dabar. Tu esi Kalėdos, kai dėl kitų sugebi padaryti dalykus, už kuriuos negauni atlygio…“ renginio vedėjos Lidijos Zagorskienės ištarti žodžiai pakvietė apžvelgti prabėgusius metus ir įvertinti kiek daug pavyko nuveikti, prisiminti gražiausius momentus ir žmones, kurie buvo šalia. Ji pasidžiaugė, kad šiemet naujai suspindo atnaujintas Raubonių vandens malūnas, todėl pakvietė malūno šeimininkus Gintarę ir Vaidotą Gikius, kurie tarė padėkos žodžius savo nuolatiniams talkininkams. Bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė padėkojo visiems, kurie išgirsta ir atsiliepia į pagalbos prašymą.

🎄Sauliui Šimbeliui už įvairią pagalbą vykdant bendruomeninę veiklą ir ypatingas AČIŪ už nepamatuojamą pagalbą gaivinant Raubonių malūną.

🎄 Genovaitei Mažuknienei už bandelių kepimą ir pamokas kaip naudotis Raubonių malūno duonkepe krosnimi. Kokias malkas , kaip kūrenti, kiek laiko… ir dar daug paslapčių atskleidė Genovaitė. O šioje krosnyje, pagal jos receptą keptomis naminėmis bandelėmis, buvo vaišinami festivalio dalyviai ir svečiai.

🎄Rimantui Dinsmonui už malūno augintinių nuolatinę priežiūrą ir suteiktą pagalbą.

🎄Įgyvendinant projektus, bendruomenė beldžiasi į Pasvalio rajono savivaldybės duris, nes savivaldybė visada geranoriškai prisideda lėšomis prie įgyvendinamų projektų. Padėka įteikta Pasvalio rajono savivaldybei už nuolatinę finansinę paramą įgyvendinant projektus ir pagalbą vykdant veiklą Raubonių vandens malūne.

🎄Henrikui Juzėnui už pagalbą organizuojant festivalį Vilnonės dienos, už šiaudinių skulptūrų konstrukcijas ir sukurtus lauko žaidimus.

🎄UAB Alsteka, direktoriui Žilvinui Gesevičiui, už visokeriopą paramą organizuojant festivalį “Vilnonės dienos”.

🎄Mindaugui Geniui, už nepakartojamas Raubonių apylinkių ir malūno nuotraukas.

🎄Loretai Velykytei Švedienei įteikta padėka už iškeptus gardžius raubonietiškus skanėstus.

🎄Albinai Gelažienei ir Reginai Tirylienei už pagalbą ruošiant saldžias kalėdines dovanėles – iškeptus keksiukus.

🎄Daliai Varnienei už įvairiapusę pagalbą bendruomenės veikloje.

🎄Prireikus pagalbos įvairiuose darbuose, visada kreipiamės į Saločių seniūniją. Šiemet atnaujinta koplyčia, sutvarkyta šventoriaus teritorija ir aplinka. Seniūnija padeda sutvarkyti parką, sugrėbia ir išveža lapus. Dėkojame už draugystę, džiaugiamės nuveiktais gražiais darbais bendruomenei, nes visų bendras darbas ir pastangos visada duoda matomų rezultatų.

🎄Padėkota ir rėmėjams, skyrusiems paramą bendruomenės renginiams organizuoti: S. Kvedarauskienės įmonei, Raubonių parkui, UAB “Deviro”, UAB “Indritus”, ŽŪB “Kiemeliai”.

🎄Bendruomenės padėkos įteiktos kalėdinių dekoracijų – nykštukų, kurie papuošė bendruomenės skverelį, autoriams: Alytei Rakašienei, Liolitai Baranauskienei, Annai Baltaduonienei, Loretai Velykytei Švedienei, Emilijai Trebaitei ir jos tėveliui Dainiui, Raubonių daugiafunkciam centrui.

🎄Vakaro dalyviai balsavo už tai, kas verčiausias 2022 Metų padėkos. Susumavus balsavimo rezultatus ši padėka įteikta Sauliui Šimbeliui.

🎄Kilnių, darbščių ir gerų žmonių bendruomenėje išties nemažai. Ištartas paprastas, bet nuoširdus „Ačiū“ – tai padėka visiems už tai, kad Jūs buvote, esate ir, nuoširdžiai tikiuosi, būsite kartu, – sakė bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė.

🎄Šventinį vakarą džiugino vokalinis ansamblis “Radasta”, o dovana visiems – Pasvalio Gintaro Kutkausko teatro spektaklis “Angelų pasakos”, pagal V. Landsbergį, režisierė Ramunė Uždavinienė.

Photo gallery:

Previous Šiaudinių žaisliukų gamyba

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė