Bendruomenės renginiai | 2015 m.

Bendruomenės renginiai | 2015 m.

Kalėdiniai renginiai

Inger Bekkevik lyg gerasis artėjančių švenčių pranašas mūsų kaimą šiemet aplankė gruodžio 11 dieną ir visiems atnešė džiugią šv. Kalėdų laukimo dvasią. Tai jau šeštasis gerosios mūsų bičiulės Kalėdinis vizitas su dovanomis pas kaimo vaikučius. Šiemet ponia Inger lydima pasvaliečio Arūno Grušo atvyko kartu su savo pagalbininkais Osmund Kroken ir Jorge Havn. Jie vaikučiams atvežė ir išdalino virš 40 dovanėlių.

Vaikai svečius pradžiugino šventiniu koncertu „Paklydusios pasakos“, kurį parengė kartu su kultūros darbuotojomis.

Šventinių renginių ciklą pratęsė eglutės įžiebimas ir mažųjų rauboniečių susitikimas su Kalėdų seneliu, kuris šiemet buvo ypač dosnus ir išdalino 45 dovanėles kaimo bendruomenės narių vaikučiams. Vaikai šiuo susitikimu labai džiaugėsi, ir nors svečias šiek tiek vėlavo, kantriai laukė. Jam pasirodžius linksmai leido laiką, visi draugiškai kūrė stebuklingą pasaką, žaidė, šoko. Šventinę nuotaiką dovanojo su Kalėdų seneliu atvykusios dvi Snieguolės. Jų skambios dainos džiugino vaikučius ir jų tėvelius.

Kalėdinį koncertą rauboniečiai dovanojo ir Pasvalio senelių namų gyventojams. Dainomis, gražiais posmais ir šmaikščiais pasakojimais nudžiugino ten gyvenančius žmones. Jie negailėjo plojimų, dainavo kartu su saviveiklininkais.


Padėkos vakaras „Metai metams tiesia ranką“

Metų pabaigoje rauboniečiai buvo pakviesti į tradicinį padėkos vakarą „Metai metams tiesia ranką“. Šiemet buvo išdalintos keturios padėkos: Birutei Simsonienei ir Albinai Gelažienei už pasiaukojimą ir nuoširdų rūpinimąsi vienišu žmogumi, kuris ilgą laiką gyveno stokodamas globos, pagalbos, žmogiškos užuojautos. Moterys pastebėjo jo bėdą ir ėmėsi jam padėti. Pasitelkusios į pagalbą savo vyrus, sutvarkė apleistus namus: kiaurus langus, duris, išdažė sienas, įrengė vonią, pasirūpino rūbais, patalyne, namų apyvokos daiktais. Dabar šis žmogus viskuo aprūpintas, sutvarkyta jo buitis ir gyvenimo sąlygos. 
Trečioji padėka skirta Raubonių daugiafunkcio centro vadovei Kristinai Kondrotienei už tai, kad ji nuoširdžiai dirba su vaikais, puikiai randa bendrą kalbą su jais, moko juos kūrybiškumo, gražaus bendravimo.
Ketvirtoji padėka įteikta Eimučiui Bartkevičiui, kuris pirmasis atskubėjo į pagalbą žmogui susižeidus. Eimutis – žmogus, kuris turi gerą, jautrią širdį. Jis kitiems padeda neraginamas, pastebi jei kam reikia pagalbos ir visuomet atskuba padėti.

Visiems susirinkusiems šventinį koncertą parodė Raubonių kultūros namų saviveiklininkai. 

Visą advento ir Kalėdinį laikotarpį visus džiugino daugiafunkcio centro vaikų ir jų vadovės parengta gausi stilizuotų eglučių paroda.

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė