Paslaugos

Užsakomosios edukacijos

Raubonių kaimo bendruomenė stengiasi atgaivinti senąsias krašto kulinarines tradicijas – bendruomenės gaspadinės raito aukštaitiškus virtinius. Mūsų krašte jie vadinami paprastai – „virtieniai“ ir verdami nuo seno sočiai pamaitinti šeimą ar net svečius pavaišinti. Gaminami pagal senovinį receptą su įvairiais įdarais – bulvėmis, varške, grybais, mėsa. Mėgstantys „stipriau“ pavalgyti “virtienius” valgo su pakepintų lašinukų ir svogūnų padažu, galvojantys apie liekną figūrą – renkasi sviesto ir grietinės padažą.

  • Dalyvių skaičius: 10–30 asm.
  • Trukmė: nuo 2 iki 3 val.
  • Būtina išankstinė registracija!

Edukacinės programos „Raubonių virtienė“ metu  dalyviai sužinos viską apie šį patiekalą, išmoks jį pasigaminti ir skaniai suvalgyti. Tad kviečiame paragauti skaniausių naminių virtienių, gaminamų su meile, pagal vietos močiučių receptus! Jei nepasisotinsite “virtieniais”, pasiūlysime paragauti, taip pat, pagal senovinius receptus ruoštų skanėstų, bei kvepiančios Mūšos lankų žolelių arbatos.

Mūsų edukacijose galite ne tik skaniai ir sočiai pavalgyti, bet ir pasiklausyti tradicinės aukštaitiškos muzikos – nuostabių armonikos garsų. Niekur neskubant, pabendrauti, pasikalbėti, padainuoti, o gal net pasišokti! Sočiai pavalgiusiems, tikrai pasiūlysim nerti į nuotykius! Jūsų dar laukia įdomus ir žaismingas žaidimas „Surask avį“. Tereikia turėti telefoną, kuris nuskaito QR kodą. Praėję šį aktyvų pažintinio žaidimo taką, jūs sužinosite kuo ypatingas mūsų kraštas.

Kontaktai

Adresas:

Draugystės g. 7, Raubonių k., Pasvalio r.

El. paštas

rauboniu.bendruomene@gmail.com

10 Eur.

„Virtieniai“, saldumynai, žolelių arbata arba kava, muzikantai

Atsiliepimai

Jeigu ir Jūs norite parašyti atsiliepimą, spauskite ČIA

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė