Įgyvendintas projektas „Raubonių bendruomenės vaikų ir jaunimo užimtumo didinimas sutvarkant ir pritaikant viešąją erdvę“.

Įgyvendintas projektas „Raubonių bendruomenės vaikų ir jaunimo užimtumo didinimas sutvarkant ir pritaikant viešąją erdvę“.

Kai 2009 metais buvo įkurtas vaikų užimtumo dienos centras, vis pasigirsdavo prašymų įrengti vaikams žaidimų ir laisvalaikio erdvę. Kaimo vaikai su pavydu žiūrėdavo į tas bendruomenes, kuriose buvo įrengtos žaidimų aikštelės. Šiemet svajonės išsipildė, bendruomenei pavyko gauti finansavimą ir įgyvendinti projektą, skirtą sutvarkyti ir pritaikyti viešąją erdvę vaikų ir jaunimo poilsiui. Lėšas projekto įgyvendinimui skyrė LR žemės ūkio ministerija pagal nacionalinės paramos kaimo bendruomenei taisykles. Dalį lėšų pridėjo Pasvalio rajono savivaldybė ir pati bendruomenė. Darbais prisidėjo Saločių seniūnija. Projekto tikslas – didinti vaikų ir jaunimo užimtumą, skatinti juos aktyviai ir turiningai leisti laisvalaikį.

Nauja žaidimų aikštelė jau džiugina rauboniečius.

Projekto įgyvendinimo metu buvo sutvarkyta ir aktyviam poilsiui pritaikyta viešoji erdvė, įsigyta ir pastatyta žaidimų aikštelė, kurią sudaro: lauko gimnastikos kompleksas, žaidimų aikštelės kompleksas, karuselė, sūpynės, staliukas su suoliukais. Buvo surengta talka ir sutvarkyta aplinka.

Montavimo darbai.

Projektas reikalingas Raubonių kaimo bendruomenės jaunoms šeimoms, auginančioms ikimokyklinio bei mokyklinio amžiaus vaikus ir jaunimui.  Tai padės jiems atrasti judėjimo džiaugsmą, ugdys sveikos gyvensenos įgūdžius per fiziškai aktyvią veiklą. Kaime atsirado vieta, kur galės ateiti mamos, auginančios vaikučius. Įgyvendinus projektą pagražėjo gyvenvietės estetinis vaizdas, ji tapo patrauklesnė gyventi jaunoms šeimoms. 


Nuotraukų autorė: L. Zagorskienė.

NUOTRAUKŲ GALERIJA:

Previous V-asis amatų ir meno festivalis „Vilnonės dienos“

Social:

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė