Kultūros renginiai | 2016 m.

Kultūros renginiai | 2016 m.

Advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės”

Gruodžio 10 dieną įvyko graži advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės”. Prisiminėme advento papročius, klausėmės nuoširdžių ir melodingų Kiburių parapijos ansamblio (vad. Renata Kaziliūnienė) atliekamų giesmių ir dainų. Įžiebėme žaliaskarę eglę, papuoštą vilnoniais papuošalais, o kalėdinėje mugėje buvo galima įsigyti įvairiausių dovanų.
Visiems linkime ramaus ir prasmingo laukimo…


Popietė senjorams

Nubėgantis spalis padovanojo gražų rudeninį orą, o senjorai susirinko į popietę, skirtą tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų senjorai visada pilni gerų idėjų, optimizmo, gyvenimo džiaugsmo. Mums reikalingi Jūsų patarimai, išmintis ir palaikymas. Raubonių „Bočiai” visus susirinkusius pasisveikino melodingomis dainomis. Surengtoje parodoje buvo galima išvysti veltas vilnones grožybes ir jaunystę menančius kaklo papuošalus.


Rudens lygiadienis

Ir vėl pasisukus laiko ratui sulaukėme rudens lygiadienio. Subėgę draugėn atsisveikinome su saule ir jos šiluma, kol dar neužklupo šalnos, pasidžiaugėme spalvotais jurginų žiedais. Iki pačio saulėlydžio skambėjo dainos, netilo linksmos šnekos. Sudie, vasarėle!


„Vilnonės dienos“

Rugsėjo 10 d. Raubonyse (Pasvalio raj.) vyko amatų festivalis „Vilnonės dienos“. Buvo pristatomi senieji amatai. Žiūrovai galėjo pasimokyti vilnos vėlimo technikos. Apžiūrėti, kaip natūraliais dažais marginami siūlai. Mokėsi lipdyti iš molio. Megzti virbalais. O jau įgudusios mezgėjos rikiavosi eilėje prie didžiausių pirštinių mezgimo. Taip pat buvo kerpama avis. Įgudęs kailiadirbys rodė savo darbo subtilybes . Gražus būrys folkloro kolektyvų iš Raubonių, Pasvalio, Šiaulių, Klaipėdos.


Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos”.


Liepos 6-oji

Tradicija tęsiama tik kitoje vietoje! Paminėjome Valstybės, Mindaugo karūnavimo dieną prie bendruomenės ąžuolo. 21 val. kartu su visais pasaulio lietuviais giedojome Tautišką giesmę.


Romansų vakaras „Mana širdis nespakaina”

Nuoširdžiai dėkojame vakaro svečiams: Laimai ir Artūrui Aukštuoliams iš Biržų, bei Krinčino romansų atlikėjų grupei, vadovė Ramunė Maziliauskienė.


Humoro šventėje „Juokas- geras dalykas”.


Kovo 11-oji

Raubonių kultūros namų meno mėgėjų koncertas „Einu, Tėvyne, į tave…”


Vasario 16 d. minėjimas

Vasario 16-oji buvo paminėta Raubonių kultūros namuose. Gražiomis ir nuoširdžiomis dainomis širdis suvirpino Namišių kultūros namų vokalinis ansamblis „Svaja”, o vingriomis melodijomis nudžiugino kapela „Šaltinėlis”. Ačiū už nuostabų koncertą!


Karaoke vakaras „Pasiauskim kartu su pūga“

Smagiai padūkome kartu su pūga. Ačiū visiems dainavusiems!!! 


Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Kai degė laisvės laužai”

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė