Kultūros renginiai | 2017 m.

Kultūros renginiai | 2017 m.


Kalėdinis susitikimas su Inger Bekkevik

Gruodžio 13 d. Kalėdinį džiugesį į kaimą atnešė su kalėdinėmis dovanėlėmis pas vaikus atkeliavusi ilgametė draugė Inger Bekkevik iš Norvegijos.
Kalėdų senelis sukosi su vaikais smagiuose rateliuose, klausė deklamuojamų eilėraštukų, pagyrė vaikučius ir apdalino saldainiais.
Puikius šokius dovanojo Diliauskų šokio teatro kolektyvas „Pupa”, vadovaujamas Audra Strekiene.
Paslaptingo ir ramaus, šviesaus ir džiugaus jums kalėdinio laukimo!


„Pasukus laiko ratą”

Lapkričio 18 d. nuskubėjo 60-asis kultūrinės veiklos jubiliejus…Ačiū už prisiminimus, nuoširdžius žodžius, šiltus sveikinimus, linkėjimus, žiūrovų aplodismentus ir šypsenas!
Jūs visi skatinate mus augti, ieškoti, atrasti, nenuleisti rankų. Visada laukiame Jūsų, tegu šie kultūros namai būna pilni džiugesio, gyvybės ir kūrybinės ugnies!

Plačiau apie renginį skaitykite: https://raubonys.lt/pasukus-laiko-rata/


III amatų festivalis „Vilnonės dienos“

Šeštadienio popietę Raubonių bendruomenė pakvietė į trečiąjį amatų festivalį „Vilnonės dienos“. Šio puikaus renginio organizatoriams palankumą rodė ir gamtos jėgos: apie vidurdienį liovėsi iš ryto dulksnojęs „grybų lietus“, tad į festivalį sugužėję žmonės galėjo mėgautis malonia prasidedančio rudens šiluma.
Trečius metus iš eilės antrąjį rugsėjo šeštadienį į Raubonis atvykę žmonės galėjo stebėti avies kirpimo, vilnos dažymo, kailių išdirbimo, šlepečių vėlimo procesus, tapti edukacinės programos „Vilnos kelias“ dalyviais, klausytis folkloro ansamblių atliekamų mūsų senolių dainų, sutartinių, nusipirkti vilnonių skarų, pirštinių, kojinių, „Saimetos“ skanėstų ir pasmaguriauti vietos gaspadinių pataisytų gardžių aukštaitiškų virtinių bei troškinio. Tad jaukiame gamtos prieglobstyje šalia čiurlenančios Tatulos ir vieno žymiausių mūsų krašto istorijos paminklo – Raubonių vandens malūno – vilnų karšyklos-verpyklos įvairių atrakcijų buvo į valias.
Kaimo bendruomenės palapinėje Liolita Baranauskienė ir Aldona Jankauskienė siūlė įsigyti suvenyrų su Raubonių simbolika – magnetukų, raktų pakabukų, puodukų ir registravo norinčiuosius pamatyti, kaip veikia vilnų karšyklos-verpyklos mašinos. Besidomintieji šio krašto istorija savo knygų lentynas galėjo papildyti leidiniais „Raubonių istorijos vingiais“, „Raubonys ir rauboniečiai“. Šalia bendruomenės palapinės puikavosi dvi rekordinio dydžio pirštinės, kurios buvo pradėtos megzti prieš metus per antrąjį „Vilnonių dienų“ festivalį ir baigtos per Pasvalio miesto šventę. Rauboniečiai gali didžiuotis, kad didžiulės numegztos pirštinės, kaip ir per Pasvalio miesto šventę nešta įspūdingo ilgio Trispalvė, pateko į Lietuvos rekordų knygą.

Plačiau apie renginį skaitykite: http://darbs.lt/2017/09/14/nuvingiavo-treciasis-vilnos-kelias/


4-asis kraštiečių susitikimas „Gera sugrįžti į Raubonis“

Liepos 15 dieną į 4-ąjį kraštiečių susitikimą susirinko Raubonyse gimę, augę, dirbę ir dabar gyvenantys žmonės. Buvo puiki proga pasisvečiuoti gimtinėje, pasišnekučiuoti su seniai matytais pažįstamais, pabendrauti prie vaišių stalo.

Plačiau apie renginį skaitykite: http://raubonys.lt/4-asis-krastieciu-susitikimas-gera-sugrizti-i-raubonis/


Premjera „Trys gražuolės“

Komedijos pagal V. Krasnogorovą „Trys gražuolės“ premjera praėjo sėkmingai! Dėkojame žiūrovams už juoką ir aplodismentus 


Motinos diena


Atvelykio šventė

Smagiai, judriai ir nuotaikingai atšventėme vaikų Velykėles!


„Tramtatulis 2017”

Lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ Pasvalyje dalyviai Vilija Balciunaite ir Lukas Simsonas.


Užgavėnių šventė „Armoniką trauk – žiemą vyk lauk”

Žiemą palydėjome linksmai – su nuotaikingomis armonikierių atliekamomis melodijomis, persirengėlių pašmaikštavimais, šokiais, dainomis ir gera nuotaika. Pilvus prikimšome taip, kad buvo kietesni už kaktą. Ačiū šauniesiems muzikantams, puikiosioms gaspadinėms ir visiems, kurie nepasididžiavo ir užsuko pas mus!!!


Vasario 16-oji

Dėkojame Žilpamūšio kaimo kapelai „Ištikimi draugai” už gražų šventinį koncertą. Jūsų melodingos dainos ir vingrios melodijos padovanojo mums puikią nuotaiką!

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė