Kultūros renginiai | 2019 m.

Kultūros renginiai | 2019 m.


10-asis metų Padėkos vakaras „Širdyje nešuosi gerumą“

Skaičiuojant paskutiniąsias metų dienas, puikus metas atsigręžti atgal, pasidžiaugti nuveiktais darbais, svarbiais įvykiais… Gruodžio 28 dienos vakarą, jau dešimtąjį kartą Raubonyse gruodžio pabaigoje vyko tradicinis Padėkos vakaras. AČIŪ Jums visiems, mielieji, kurie dovanojate aplinkiniams širdies gerumą, kilniadvasiškumą, puošiate, gerinate, gražinate gimtąjį kraštą.
DĖKOJAME Ramunei ir Vilmai už melodingas dainas ir nuoširdžią draugystę 💗, šauniosioms vakaro vedėjoms už šmaikštų žodį ir gerą nuotaiką 🐭, Raubonių meno kolektyvams už sukurtą šventę 🎄🎼🎉!
Laimingų, prasmingų ir kuo geriausių ateinančių 2020-ųjų!!!


Advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės“

Gruodžio 15 dieną, ramiai bet spalvingai nuskubėjo advento šviesos šventė „Sugrįžtuvės”. Už paslaptingą sutartinių darną, neskubrią dainų tėkmę ir instrumentų skambesį dėkojame Linai ir Albertui Bartašiams, bei jų sutartinių giedotojų grupei. Ačiū visiems prekeiviams, kurie gausiai nukrovė stalus, dosniems pirkėjams ir žiūrovams.


Poezijos, apmąstymų ir giesmių vakaras „Žmogau, esi reikalingas“

Lapkričio 8 dienos vakarą Raubonių kultūros namuose skambėjo netradicinės dainos – giesmės. Čia buvo galima išgirsti kaip giesmė lydi žmogų ištisus metus, kaip ji keitėsi nuo „kantičkinio” giedojimo iki šių dienų. Vakaro metu koncertavo Joniškio KC Kirnaičių kultūros namų grupė „Kaimo giedoriai“, Kyburių parapijos ansamblis „Vingiorykštė“ ir Pasvalio KC Raubonių skyriaus kolektyvai.


IV amatų ir muzikos festivalis „Vilnonės dienos“

Rugsėjo 9-10 dienomis Raubonyse nuklegėjo, nušurmuliavo, numirgėjo, nuskambėjo IV-asis amatų ir muzikos festivalis „Vilnonės dienos”, padovanojęs nepamirštamus įspūdžius, geras emocijas, šypsenas, širdžių ir pirčių šilumą.
Kuo nuoširdžiausiai dėkojame visiems svečiams, draugams, padėjėjams, amatininkams, festivalio dalyviams, folkloro ansambliams, sutartinių giedotojoms, grupei „Žalvarinis”, ugnies šou, Pasvalio Gintaro Kutkausko teatrui, Aivarui už įgarsinimą, Gražvydui už žinias, Raimondai už dirigavimą renginiui, Aušrai už nuotraukas, Vaidui ir Gintarei už ryžtą akyse ir begalines svajones!
Iki kitų gražių pasimatymų!!!!


Baltijos kelio 30-metis

Paprasta, tikra, nuoširdu, nesuvaidinta… Skambėjo dainos, liejosi prisiminimai apie Baltijos kelią…Regis, tik kelios akimirkos nuplaukė laiko tėkme, o jau 30 metų…
Visiems skeptikams, kurie vengia tokių renginių, norisi pasakyti – labai gaila, kad Jūs nežinote to vienybės, bendrumo jausmo, kai jauti šalia esančio ranką, artumą, šilumą ir jėgą! Ačiū už įdėtą triūsą kuriant kompoziciją, ačiū Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiui, kad pasibuvo su mumis. Ačiū visiems, kurie šventė kartu, ačiū už ašarą močiutės aky, nuriedėjusią klausant dainų…
Vardan Tos…


Lietuviško kino naktis

Rugpjūčio 5 dieną Lietuvoje ir užsienyje vyko „Lietuviško kino naktis“, kurios metu išvydome vieną gražiausių lietuviškų filmų – restauruotą Arūno Žebriūno „Riešutų duoną“ (1978 m.). Renginio širdimi buvo pasirinkta Vilniaus Katedros aikštė, tačiau šią kino klasiką tuo pačiu metu žiūrėjome daugelyje miestų, miestelių ir kaimų.


Liepos 6 d. minėjimas

Pakiliai ir džiugiai nuskambėjo Tautiška giesmė Raubonyse. Ačiū šauniesiems „Tibi-Dibi-Dachams” už padovanotą gerą nuotaiką, dėkojame visiems už bendrystę, nuoširdumą, skambias dainas! 💛💚❤️


Joninės prie Tatulos

Ech, tų Joninių smagumėlis… net nebuvo laiko fotografuoti. Gerai, kad gelbsti išmaniosios technologijos, tad susirinkom nuotraukas iš dalyvių.
Kas buvo – pasilinksmino, prisišoko, išbandė vilnonę pirtį ir net saulės sulaukė, o kas nebuvo… laukiam kitąmet!


Literatūrinis vakaras „Teka žodis lyg tyras vanduo“

Gegužės 31 dieną, vyko jau 2-asis literatūrinis vakaras „Teka žodis lyg tyras vanduo“. Žmogus ne vien duona gyvas… Kaip gera kartais pakilti virš kasdienybės, leisti sielai išskleisti sparnus… Tokia širdies atgaiva laukė visų poezijos ir muzikos šventėje.


Motinos dienos minėjimas

Gegužės 3 dieną, susirinkusias mamas jautriu ir nuoširdžiu koncertu sveikino Pasvalio KC Mikoliškio skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Rasa“ (vad. Rasa Andžiuvienę).


Atvelykio šventė

Atvelykio šventė

Posted by Raubonių kultūros namai on 2019 m. gegužės 2 d., ketvirtadienis

Retro vakaras „Atsiliepk manoj dainoj…“

Kovo 23 dieną, nuotaikingai ir smagiai, skambant visiems puikiai žinomoms dainomis, nuaidėjo retro vakaras. Buvo įdomu sugrįžti keletą dešimtmečių atgal, prisiminti to laikotarpio madas, šukuosenas, šokius, buitį ir tai kuo gyvenome. Ačiū visoms, kurios į parodą atnešė jaunystės sukneles, papuošalus. Dėkojame visiems, kurie dainavo, kūrė vakaro atmosferą, mieliems žiūrovams už aplodismentus. Iki kitų susitikimų!


Šventinis koncertas „Vėrinys Lietuvai”

Nuostabus pavasariškas oras puikiai derėjo su šventiška Vasario 16-osios nuotaika. Švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną susirinko gausus būrys rauboniečių ir svečių. Džiugiai ir iškilmingai sugiedoję Tautišką giesmę klausėmės nuotaikingo Pasvalio KC Vaškų skyriaus „Vaškų“ liaudiškos muzikos kapelos koncerto.

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė