Kelionė po Zarasų kraštą

Kelionė po Zarasų kraštą

Įgyvendintas projektas „Bendraukime, keliaukime, pažinkime 2“.
Vieną vasaros sekmadienį, šešių Saločių seniūnijos bendruomenių – Saločių, Puškonių, Žilpamūšio, Raubonių, Žadeikonių, Škilinpamūšio nariai išvyko į kelionę po Zarasų kraštą.

Išvykos metu pirmiausia aplankėme Dusetų miestelį, čia mus pasitiko gidė Dalia. Kadangi buvo ką tik po lietaus, teko pro autobuso langą apžiūrėti Dusetų Skulptūrų parką, Sartų pakrantę, Dusetų Švč. Trejybės bažnyčią, Antazavės dvarą. Tada nuvykome prie Stelmužės ąžuolo, apžiūrėjome  Stelmužės Bažnytinio meno muziejus Viešpaties Jėzaus Kristaus Bažnyčią. Nuvykome į Zarasus. Juose turėjome galimybę pasivaikščioti Apžvalgos ratu, pamatyti Sėlių aikštę ir Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, Zaraso ežero Didžiąją salą, paplaukioti katamaranu Zaraso ežere. Kelionė buvo tęsiama link Šlyninkos vandens malūno, kuriame laukė ekskursija po malūną ir degustacija, kurios metu ragavome riebių blynų, iškeptų iš „razavų“ miltų. Vėliau buvo Tiltiškių malūnas, kuriame sužavėjo Radio aparatų kolekcijos pristatymas. Turėjome puikią proga pasiklausyti vinilo muzikos ir net pasišokti retro stiliaus diskotekoje. Antalieptėje apžiūrėjome Basųjų karmelitų vienuolyną. Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos grįžome į namus. Dėkojame visa dieną mus lydėjusiai gidei Daliai Vaitukaitienei už išsamius, įdomius pasakojimus bei kantrybę ir šauniam autobuso vairuotojui Egidijui Šakarniui už sėkmingai pasiektus kelionės objektus.

Projektą parengė ir įgyvendino Raubonių kaimo bendruomenė. Jis finansuotas iš Pasvalio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.6. priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ programos lėšų.

NUOTRAUKŲ GALERIJA:

Ankstesnis Skirkite 1,2% Raubonių kaimo bendruomenei

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė