Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Šventinę Vasario 16-ąją, Raubonių karšyklon visus sukvietė Vilnonės Trispalvės kelias. Pirmą kartą Vilnonė Trispalvė sukaršta prieš penkerius metus, švenčiant Lietuvos šimtmetį. Šiemet pakartojome šį susidomėjimą ir susižavėjimą keliantį įvykį.

Susirinkę prie mūsų krašto pažibos – Raubonių malūno, sugiedojome Tautišką giesmę. Visus pasveikino bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė. Įsiamžinę atminčiai, pakilios nuotaikos, visi kartu žengėme į karšyklą. Čia visus pasitiko ir pasveikino malūno siela Vaidotas Gikys. Jis dar kartą priminė svarbiausius malūno ir Lietuvos istorijos momentus. Ir atėjo svarbiausia šios popietės akimirka – Vilnonės Trispalvės gimimas – spalvotos vilnos kelionė karštuvais, pamažu užpildant karšimo mašinos būgną. Nuostabus jausmas paliesti švelnią, minkštutėlę, gražuolę vėliavą! Visi su džiaugsmu dar kartą įsiamžinome atminčiai.

Pasipuošę Laisvės apyrankėmis, pasveikinę vieni kitus, pasigėrėję mūsų vilnone Trispalve, pabendravę ir pasivaišinę šviežiomis bandelėmis, kvapnia žolelių arbata, patraukėme į kultūros namus. Čia laukė šventinis koncertas, kurį dovanojo Krinčino moterų vokalinis ansamblis „Paversmėlė“, vadovaujamas Ramunės Maziliauskienės. Skambėjo gražiausios dainos ir mieliausios eilės skirtos Lietuvai ir lietuviams. Atminimo minutė buvo skirta už savo Laisvę kovojančiai Ukrainai ir jos didvyriams. Na, o linksmas gyvenimiškas istorijas pasakojo Salvinija Mackutė.

Į namus skirstėmės širdyje nešini pakilią, džiugią, šventinę nuotaiką. Su gimtadieniu, Lietuva! Būk Laisva, klestėk ir žydėk! Lai Tave puošia taiki padangė!

Ankstesnis Įvyko Raubonių kaimo bendruomenės narių ataskaitinis susirinkimas

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė