Metų padėkos vakaras „Širdyje nešuosi gerumą“

Metų padėkos vakaras „Širdyje nešuosi gerumą“

Metų sandūra – puiki proga stabtelėti, prisiminti ir peržvelgti prabėgusius metus, pasidžiaugti svarbiausiais įvykiais ir visiems širdingai padėkoti už nuveiktus gerus darbus.

„Metų padėka” 
šiemet skirta Sauliui Šimbeliui ir jo šeimai už nuolatinę pagalbą triūsiant Raubonių vandens malūne.
Saulius tyliai, niekieno neraginamas, neprašomas ir nesigirdamas, daro gerus darbus, skiria jiems laiko po darbo ir per išeigines dienas. Jis Vaidoto „dešinioji ranka“, labai draugiškas, sąžiningas, dalinasi savo sugebėjimais, pamokymais, patarimais.

„Metų įvykis”
Po daugelio metų, daugelio prašymų, svarstymų, pagaliau rekonstruotas Tatulos tiltas ir kaimo gyventojai gali drąsiai važiuoti, negadindami automobilių.
Suremontuota Alytaus gatvė, nugriautas avarinės būklės ūkinis pastatas, suremontuoti kultūros namai. Tai padaryta Saločių seniūnijos seniūno Algimanto Mašalo rūpesčiu.

„Metų iniciatyva”
Bendruomenėje turime labai iniciatyvų žmogų, neabejingą kaimo vaizdui ir krašto istorijos išsaugojimui – Rimantą Dinsmoną. Jo iniciatyva atsirado paminklinis akmuo, skirtas išnykusių ir nykstančių kaimų atminimo įamžinimui. 
Akmens istorija įdomi: prieš daugelį metų jį raubonietis Bronislovas Ranonis, vikšriniu traktoriumi bandė parsigabenti į namus, tačiau neįveikė stataus šlaito. Taip akmuo ir liko toje vietoje. Seniūno rūpesčiu buvo pasamdytas kranas. Nors metai buvo lietingi, tačiau sunkiasvorei technikai pavyko prie akmens privažiuoti ir jį pakelti. Leonas Mažukna traktoriumi jį parvežė į kaimo centrą. Dar kiek paplušėję vyrai akmenį pastatė į vietą. Skulptorius Vidas Šukis gražiai išrašė kaimų pavadinimus bei datą, ir liepos mėnesį vykusio kraštiečių susitikimo metu jis buvo pristatytas visuomenei.
Rimanto iniciatyva tuo nesibaigė, jis talkino tvarkant paminklinio akmens aplinką , rūpinosi įvažiavimo ir kelio sutvarkymu, surado ir atvežė pralaidą, bortelius, smulkino šakas, gydo malūno gyvuliukus.

„Metų sprendimas” 
Padėka Petrui Simsonui už įsisenėjusios problemos sprendimą.
Ilgą laiką kelias į parką, pro buvusią parduotuvę, buvo rimta problema. Jaunimas juo važinėjo visais metų laikais, o palijus, kai nebegalėdavo išvažiuoti, pasukdavo tiesiog per pievą, palikdami gilias provėžas. Kai buvo nugriautas ūkinis pastatas, dalis statybinių atliekų buvo išversta ant įvažiavimo į parką. Tikėjomės, kad jaunimas susitvarkys kelią, kuris jiems buvo reikalingas. Tačiau niekaip nepavyko suburti talkos, todėl viskas taip ir liko. Todėl labai džiaugiamės, kad šią didelę problemą išspręndė Petras Simsonas. Jis padedamas šeimos, sumanė ir suorganizavo talką. Čia prisidėjo Rimantas Dinsmonas, pagelbėjo Augustas Juzėnas su sūnumi Tadu bei kiti talkininkai. Padirbėję kelias dienas, sutvarkė paminklinio akmens aplinką, įrengė pralaidą ir kelią. 

„Metų pasiekimas” 
Jaunasis talentas Lukas Simsonas, kuris tapo Lietuvos vaikų ir moksleiviu – lietuvių liaudies kūrybos atlikėju konkurso „Tramtatulis 2017“ laureatu. 
Lukas šiame konkurse dalyvavo daug kartų – ir dainavo, ir pasakojo, o laureato laurus jam atnešė būtent armonika. 

„Ryškiausios Kalėdinės šviesos”
Per gražiausias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius metus nušvinta nuostabiausios kalėdinės šviesos, papuošia kaimą, sukuria stebuklingą šventinę nuotaiką. Šiemet kaip niekad daug sodybų nušvito nuostabiomis spalvomis. Jūsų visų sprendimu šių metų ryškiausios Kalėdinės šviesos šviečia Meškinių kieme.

Ačiū Jums visiems, nuoširdžiai dirbantiems savo krašto labui, negailintiems jėgų, neskaičiuojantiems laisvalaikio valandų. Tegu atskubėję 2018-ieji neša dideles svajones ir jų išsipildymą, nuoširdų bendravimą, gėrį, stiprybę. Būkite laimingi!

Vakarą vedė „geroji krikštamotė” ir Pelenė.

Naujametinius linkėjimus ir muzikinius sveikinimus skyrė Raubonių „Bočių” vokalinis ansamblis „Šarma”

ir vokalinis moterų ansamblis „Radasta”.

Koncertą dovanojo Biržų kc Pačeriaukštės kultūros namų vokalinis Vilitos ir Audros duetas ir Smilgių skyriaus vokalinis ansamblis „Smiltis”, vadovė Vilita Vasiliauskienė.

Ankstesnis Advento šviesos šventė

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė