Pasidainavimai

Pasidainavimai

Dėkojame visiems, buvusiems kartu, už šiltą, jaukų ir dainingą edukacinių užsiėmimų vakarą „Pasidainavimai“. 🌿

Už surinktas ir pristatytas Aukštaitijos regiono dainas tariame AČIŪ etnomuzikologei Linai Vilienei ir šauniesiems folkloro ansamblio „Raskila“ nariams. Už draugystę, bendrystę ir skambias dainas dėkojame folkloro ansambliams „Rags“, „Gaspadoriai“, „Tatula“, Gulbinų etnografiniam ansambliui.

Taip pat norime pasidžiaugti, kad Raubonių kaimo bendruomenė pradėjo įgyvendinti projektą „Partnerystės įgūdžiai puoselėjant krašto tradicijas ir papročius“. Projektas finansuojamas iš Pasvalio rajono VVG vietos plėtros strategijos priemonės “Partnerystės įgūdžių plėtojimas, savanorystės skatinimas”. Projekto tikslas: išsaugant ir puoselėjant krašto kultūrines tradicijas skatinti partnerystę ir stiprinti bendruomeniškumą. Projekto įgyvendinimo metu planuojamos šios veiklos: surengta 1 kraštotyrinė ekspedicija, surengti 8 edukaciniai užsiėmimai, surengti 4 tradiciniai renginiai, parengta 1 bendra programa, sukurtas 1 videofilmas. Džiaugiamės atsiradusia galimybe puoselėti krašto tradicijas, dalintis gerąją patirtimi, plėtoti partnerystės įgūdžius, pasimokyti vieniems iš kitų. Įgyvendinant projektą bus parengta ir bendra programa „Tas mūsų kraštą gražums, a jo dainų skambums“.

Kas nespėjo į pirmąjį užsiėmimą „Pasidainavimai“, kviečiame prisijungti vėliau! Kitas užsiėmimas įvyks jau kitais 2023 metais, sausio mėnesį. Sekite reklamą! 🌿😊

Nuotraukų galerija:

Ankstesnis Paminėtas garbingas jubiliejus

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė