Raubonių bendruomenei – 20

Raubonių bendruomenei – 20

Į šventinį Raubonių bendruomenės 20-mečio vakarą rinkosi rauboniečiai ir svečiai.

Šventę pradėjo bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė:
– Mažais, nedrąsiais žingsneliais pas mus grįžta pavasaris. Panašiai kaip ir mes, prieš 20 metų, susibūrę į bendruomenę, buvom nedrąsūs, daug ko nemokėjom, nežinojom. Į priekį taip pat žengėm pamažu, mažais žingsneliais. Raubonių kaimo bendruomenė buvo įsteigta 2003 metų vasario 19 dieną, įregistruota kovo 24 dieną. Tada, prasidedančiai kelionei įprasminti, kaimo centre buvo pasodintas nedidelis ąžuoliukas – kuris augo ir stiprėjo, kartu su juo augo, stiprėjo ir mūsų bendruomenė. Šiandien, praėjus 20 metų, ąžuoliukas tapo ąžuolu, o mūsų bendruomenė išaugo į didelę, stiprią, draugišką šeimą. Per tuos 20 metų būta visko – sėkmių, laimėjimų, džiaugsmo ir nusivylimų. Tačiau tai tik dar labiau skatina žengti į priekį su optimizmu ir viltimi, semtis jėgų ir stiprybės vieniems iš kitų ir iš mūsų ąžuolo. Tikime, kad mūsų bendruomenė, kaip tas ąžuolas ir toliau vis augs, stiprės bei klestės dar daug, daug metų, – sakė bendruomenės pirmininkė ir pakvietė kartu sudainuoti bendruomenės dainą, kuriai žodžius sukūrė Zita Ranonienė.

Muzikinį kūrinį visai kaimo bendruomenei ir svečiams skyrė Raubonių kultūros namų mėgėjų meno kolektyvai.

– Prieš 20 metų, įkūrus bendruomenę, reikėjo žmogaus, kuris tvirtai ir patikimai vestų bendruomenę į priekį, – prisiminė G. Paškevičienė.

Tas žmogus – pirmasis bendruomenės pirmininkas Petras Uzėla. Nors šventėje negalėjo dalyvauti, skyrė savo virtualius sveikinimus ir linkėjimus.

Glėbį nuoširdžių ir gražių sveikinimų bendruomenei išsakė: Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas, atvežęs sveikinimus ir nuo LR Seimo nario Antano Matulo. Sveikino Saločių seniūnas Sigitas Savickas, Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkė Helena Naglazienė, Saločių miestelio ir aplinkinių kaimų bendruomenės atstovai Kristina ir Viktoras Dodos, Algimantas Mašalas, Puškonių kaimo bendruomenės atstovės Aušra Venclovienė, Kristina Smailienė, Aušra Naudžiūnaitė, Atžalyno bendruomenės pirmininkė Gražina Paliulienė ir narė Vanda Kiekšienė, Namišių krašto bendruomenės pirmininkė Aušra Šamelienė ir narė Angelė Valauskienė, Pajiešmenių bendruomenės pirmininkas Gediminas Andrašiūnas ir narys Dainius Šiaučiūnas, Kraštų kaimo bendruomenės pirmininkas Saulius Šivickas su žmona Rasa, Krinčino Krašto bendruomenės pirmininkė Rita Paliulienė, VšĮ Prie Raubonių malūno valdytojai Vaidotas ir Gintarė Gikiai.

Tylos minute buvo pagerbti per 20 metų į amžinybę išėję bendruomenės nariai ir bendruomenės krikštamotė Nijolė Šatienė.

Sveikinimo žodį tarė nuo pat pirmųjų bendruomenės veiklos žingsnių lydėjęs ir visokeriopai padėjęs bendruomenės krikštatėvis Algimantas Mašalas.

Simbolinis bendruomenės ąžuolas „augo“ ir salėje. Tą vakarą, nuo linkėjimų ir sveikinimų, kurie buvo išsakyti ir surašyti ant lapelių bei gilių, jis sužaliavo, pasipuošė žaluma ir vaisiais, tapo šviesus ir gražus.

– Kaip viena diena prabėgo tie dvidešimt metų, ir štai šiandien jau skaičiuojame 21-uosius Raubonių bendruomenės gyvavimo metus. Nuoširdžiausiai ačiū visiems, kurie tuos metus buvote kartu, supratote, padėjote, palaikėte, – dėkojo G. Paškevičienė.

Sugiedojus „Ilgiausių metų“, vakaras tęsėsi prie šventinių vaišių stalo. Vyravo pakili nuotaika, skambėjo gyva muzika, sukosi poros.

Nuotraukų galerija

« 3 »
Ankstesnis Raubonių bendruomenė – Vilniaus knygų mugėje

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė