Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“

Rauboniečiai, susirinkę į tradicinę vasaros šventę liepos 16 dieną, džiaugėsi puikiu oru, užteko šilumos ir šventinės nuotaikos.
Šventė, skirta Vietos bendruomenių metams, prasidėjo įnešus bendruomenės vėliavą ir sudainavus dainą. Sveikinimo žodžius tarė bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė, seniūnas Algimantas Mašalas, kaimyninės Puškonių bendruomenės pirmininkė Regina Tuomienė ir tarybos narė Jurga Pečiokienė, Atžalyno bendruomenės pirmininkas Vladas Linkevičius ir tarybos narė Neringa Trinskienė.
Daug metų bendruomenė organizavo gražiai tvarkomos aplinkos konkursą, jis po kelerių metų pertraukos buvo surengtas ir šiemet. Šventės metu buvo surengta konkurso foto nuotraukų paroda, paskelbti jo rezultatai, o visi nugalėtojai apdovanoti kalendoriais „Raubonių vasaros 2016 spalvos“, kuriuose patalpintos Raubonių kaimo gražiai ir pavyzdingai tvarkomos aplinkos nuotraukos.

Koncertą „Dainų ir posmų pynė savam kaimui“ surengė Raubonių mėgėjų meno koletyvai. Skambėjo naujos dainos ir laiko patikrinti šlageriai, kuriuos atliko moterų vokalinis ansamblis „Radasta“ ir duetai, vadovė Lidija Zagorskienė.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Keletą gražių dainų grodamos gitaromis atliko merginų trio: Ieva, Kotryna ir Saulė.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Saločių bendruomenės kapela „Tindiriuška“, vadovas Jonas Gasparėnas. Jų trankios melodijos ir linksmos dainos džiugino šventės dalyvius, kėlė šventinę nuotaiką.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Vakare jaunimas surengė puikią diskoteką.

Jaunimas nekantriai laukė sportinių varžybų, kuriose galėjo išbandyti jėgas: vyko krepšinio, tinklinio, šaudymo varžybos.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti. Vieną prizą šaudymo varžybose įsteigė V. Linkevičius. Jis atiteko pirmą vietą užėmusiam Vaidui Balčiūnui.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Vaikams buvo įrengtas kiemelis, kuriame jie smagiai leido laiką: piešė piešinius, žaidė žaidimus, varžėsi linksmose rungtyse, šokinėjo ant batuto.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Greičiausieji ir vikriausieji apdovanoti puikiomis dovanėlėmis, gražiai piešę – šokoladais. Visi šventės dalyviai galėjo pasigrožėti vaikų piešinių paroda.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Šventėje netrūko linksmų atrakcijų ir suaugusiems. Vyko nuotaikingi atrakcionai, pramoginės rungtys. Vyko šventinė loterija be pralaimėjimų, kurioje buvo galima išlošti ir daug puikių pagrindinių prizų.

Raubonių Kultūros Namai nuotrauka.

Buvo padėkota visiems aktyviausiems šventės organizatorių pagalbininkams. Šventei organizuoti buvo parengta paraiška ir pateikta Žemės ūkio ministerijai. Projektui Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“ įgyvendinti gauta lėšų iš Paramos kaimo bendruomenėms programos.

Prie šventės organizavimo prisidėjo ir rėmėjai: UAB „Indritus“, S. Kvedarauskienės įmonė, ŽŪB „Kiemeliai“ vadovas D. Linkevičius, seniūnas A. Mašalas ir kiti geros valios rauboniečiai. UAB „R-vizija“ skyrė benzino malūno teritorijos šienavimui. Ačiū visiems rėmėjams ir talkininkams.      

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Ankstesnis “Metų deimančiukas 2015”

Komentarai