Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“

Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“

Rauboniečiai, susirinkę į tradicinę vasaros šventę liepos 16 dieną, džiaugėsi puikiu oru, užteko šilumos ir šventinės nuotaikos.
Šventė, skirta Vietos bendruomenių metams, prasidėjo įnešus bendruomenės vėliavą ir sudainavus dainą. Sveikinimo žodžius tarė bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė, seniūnas Algimantas Mašalas, kaimyninės Puškonių bendruomenės pirmininkė Regina Tuomienė ir tarybos narė Jurga Pečiokienė, Atžalyno bendruomenės pirmininkas Vladas Linkevičius ir tarybos narė Neringa Trinskienė.
Daug metų bendruomenė organizavo gražiai tvarkomos aplinkos konkursą, jis po kelerių metų pertraukos buvo surengtas ir šiemet. Šventės metu buvo surengta konkurso foto nuotraukų paroda, paskelbti jo rezultatai, o visi nugalėtojai apdovanoti kalendoriais „Raubonių vasaros 2016 spalvos“, kuriuose patalpintos Raubonių kaimo gražiai ir pavyzdingai tvarkomos aplinkos nuotraukos.

Koncertą „Dainų ir posmų pynė savam kaimui“ surengė Raubonių mėgėjų meno koletyvai. Skambėjo naujos dainos ir laiko patikrinti šlageriai, kuriuos atliko moterų vokalinis ansamblis „Radasta“ ir duetai, vadovė Lidija Zagorskienė.

Keletą gražių dainų grodamos gitaromis atliko merginų trio: Ieva, Kotryna ir Saulė.

Saločių bendruomenės kapela „Tindiriuška“, vadovas Jonas Gasparėnas. Jų trankios melodijos ir linksmos dainos džiugino šventės dalyvius, kėlė šventinę nuotaiką.

Vakare jaunimas surengė puikią diskoteką.

Jaunimas nekantriai laukė sportinių varžybų, kuriose galėjo išbandyti jėgas: vyko krepšinio, tinklinio, šaudymo varžybos.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti. Vieną prizą šaudymo varžybose įsteigė V. Linkevičius. Jis atiteko pirmą vietą užėmusiam Vaidui Balčiūnui.

Vaikams buvo įrengtas kiemelis, kuriame jie smagiai leido laiką: piešė piešinius, žaidė žaidimus, varžėsi linksmose rungtyse, šokinėjo ant batuto.

Greičiausieji ir vikriausieji apdovanoti puikiomis dovanėlėmis, gražiai piešę – šokoladais. Visi šventės dalyviai galėjo pasigrožėti vaikų piešinių paroda.

 

Šventėje netrūko linksmų atrakcijų ir suaugusiems. Vyko nuotaikingi atrakcionai, pramoginės rungtys. Vyko šventinė loterija be pralaimėjimų, kurioje buvo galima išlošti ir daug puikių pagrindinių prizų.

Buvo padėkota visiems aktyviausiems šventės organizatorių pagalbininkams. Šventei organizuoti buvo parengta paraiška ir pateikta Žemės ūkio ministerijai. Projektui Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“ įgyvendinti gauta lėšų iš Paramos kaimo bendruomenėms programos.

Prie šventės organizavimo prisidėjo ir rėmėjai: UAB „Indritus“, S. Kvedarauskienės įmonė, ŽŪB „Kiemeliai“ vadovas D. Linkevičius, seniūnas A. Mašalas ir kiti geros valios rauboniečiai. UAB „R-vizija“ skyrė benzino malūno teritorijos šienavimui. Ačiū visiems rėmėjams ir talkininkams.      

Nuotraukų galerija:

Ankstesnis „Metų deimančiukas 2015″

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė