Sėkmingai įgyvendintas projektas „Stiprinkime psichinę sveikatą 3“

Sėkmingai įgyvendintas projektas „Stiprinkime psichinę sveikatą 3“

Raubonių bendruomenė įgyvendino projektą „Stiprinkime psichinę sveikatą 3“. Projekto tikslas: skatinti bendruomenės narius nuolat rūpintis savo emocine būsena, stiprinti psichinę sveikatą, išmokti įveikti stresą.

Projekto įgyvendinimui buvo pasirinkta – judesio, garso ir dailės terapija, kuri parodė, kaip sveikai ir turtingai galima leisti laisvalaikį. Be to, judesio, garso ir dailės terapija paskatino išmokti protinio atsipalaidavimo metodo ir parodė, kad tai yra sveikas įprotis atsikratyti streso ir įtampos. Norėdami paskatinti žmones labiau domėtis saviraiška, išmokti atsipalaiduoti, pajusti ramybę ir įveikti stresą organizavome 2 judesio, garso ir dailės terapijos užsiėmimus. Po užsiėmimų surengėme padarytų darbų parodą ir ją renginio metu pristatėme visai kaimo
bendruomenei.
Tikimės, kad šis projektas sustiprino bendruomenės gyventojų psichinę sveikatą, paskatino
draugiškus įvairių amžiaus grupių žmonių tarpusavio santykius. Garso, judesio ir dailės terapijos užsiėmimuose dalyvavo visi norintys. Užsiėmimais paskatinome žmones labiau domėtis saviraiška, stiprinti psichinę sveikatą, išmokti atsipalaiduoti, pajusti ramybę, įveikti stresą.

GS Logo Slider: The shortcode with the ID of 53 was not found.

Ankstesnis Septintasis tarptautinis amatų ir meno festivalis „Vilnonės dienos“

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė