Metų pradžios renginiai

Metų pradžios renginiai

Laiko ratas vėl veržiasi pirmyn… Vėl pradėjome kaupti metų kraitį. Jau pirmosios metų dienos įsuko į kasdieninius darbus, kvietė į keliones, įvairius renginius. 

Sausio 13 dienos minėjimas „Laisvės kaina“. Sunku patikėti, kad prabėgo jau dvidešimt septyneri metai nuo tada, kai 1991-ųjų sausį gynėme savo šalį…

Sausio 26 dieną Premjeras aplankė Raubonių vandens malūną, čia apžiūrėjo veikiančius vilnų karšyklos įrengimus, susipažino su amatų centro veikla, o susitikęs su rauboniečiais išsamiai atsakė į užduotus klausimus.

Seniausiame Raubonių pastate, kuris puikiai mena pirmuosius atkurtosios Lietuvos žingsnius, vasario 16-ąją dūzgė senieji įrengimai karšdami, sukdami, vydami širdžiai mielų spalvų vilną. Suplevėsavo dar viena trispalvė vilnonė vėliava! Džiugu, kad tokią įsimintiną datą Raubonyse dar ilgai skambėjo dainos, šokio sūkury sukosi poros. Net kava buvo gardesnė, geriama iš margaspalvių puodelių, o šventinis tortas tiesiog tirpo burnoje.

Kovo 9-ąją dieną moterų ansamblis „Radasta“ buvo išvykęs į koncertą Švobiškyje, skirtą Tarptautinei moters dienai. 

Kovo 11-ą dalyvavome žygyje „Vardan tos” su Edita Mildažyte Pasvalyje. Raubonyse folkloro ansamblis „Tatula“ pristatė Dainų šventės „Vardan tos“ programą „Vienužio dainos – širdies patieka“.

Kovo 17 dieną folkloro ansamblis „Tatula“ dalyvavo koncerte „Dainų ir šokių pynė Lietuvai“ Daujėnuose. 

Kovo 23 dieną spektaklį „Trys gražuolės“, pagal Krasnogorovo pjesę, parodėme Kirdonyse.

Ankstesnis Metų padėkos vakaras „Širdyje nešuosi gerumą“

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė