Tradicinė šventė „VASAROS SPALVOS 2022“

Tradicinė šventė „VASAROS SPALVOS 2022“

Liepos 30 dieną, Raubonių kaimo bendruomenė rinkosi į tradicinę šventę „VASAROS SPALVOS 2022“. Kad šis renginys reikalingas ir laukiamas kaimo gyventojų, įrodo dalyvių skaičius. Į šventę susirenka vietiniai gyventojai, atvyksta po visą Lietuvą išsibarstę ir į užsienį išvykę kraštiečiai. Po lietingos šių metų vasaros, diena pasitaikė puiki – saulėta, šilta. Tai džiugino šventės dalyvius.

Į šventę atvykę Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas ir Saločių seniūnas Sigitas Savickas pasveikino susirinkusius ir palinkėjo gražios likusios vasaros bei džiugios šventės. Raubonių bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė pasidžiaugė gražia diena, papasakojo apie vasaros švenčių tradiciją bendruomenėje, palinkėjo visiems geros šventės ir pasveikino mažuosius, šiais metais gimusius rauboniečius, taip pat kaimo naujakurius bei bendruomenės narius jubiliatus. Seniūnaitė Dalia Varnienė pristatė gražiausiai tvarkomos aplinkos apžiūros rezultatus ir pasveikino nugalėtojus. Jiems buvo įteikti padėkos raštai ir kalendoriai su Raubonių kaimo ir jo apylinkių vaizdais, kuriems nuotraukas surinko vietiniai fotografijos mėgėjai.

Šventinį koncertą pradėjo Pasvalio KC Joniškėlio skyriaus šokių kolektyvas „Abrūsėlis“, Švobiškio kultūros namų moterų šokių kolektyvas „Smilga“ bei Raubonių skyriaus vokalinis ansamblis „Šarma“. Vėliau savo pasirodymus surengė Biržų KC modernaus folkloro ansamblis „Navija“ ir liaudiškos muzikos kapela „Širvėna“ bei Raubonių vokalinis ansamblis „Radasta“.

Vaikučiai džiaugėsi batutu ir animatorės edukacijomis bei užsiėmimais. Jaunimas jėgas išbandė sportinėse varžybose. Daugelis aktyviai dalyvavo pramoginėse rungtyse, žaidimuose ir atrakcionuose, kuriuos suorganizavo Ksaverija Skujienė ir Lolita Baranauskienė. Vyko šventinė mugė ir prekyba. Skania sveikuolių koše visus vaišino Ustukių bendruomenė. Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekos atviras jaunimo centras surengė smagius lauko žaidimus, kuriuos daugeliui magėjo išbandyti.

Vakarėjant šventės dalyviai džiaugėsi atlikėjos Akvilės Staražinskaitės koncertu ir grupės „Dar“ dovanota populiarių šlagerių programa.

Renginiui organizuoti buvo parengtas projektas „Tradicinė šventė – Vasaros spalvos 2022“. Projektą finansavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Pasvalio rajono savivaldybė. Šventę rėmė UAB „Indritus“, S. Kvedarauskienės įmonė, UAB „Deviro“, ŽŪB „Kiemeliai“, VšĮ „Raubonių parkas“.

Ankstesnis Kelionė po Zarasų kraštą

Socialiniai tinklai

Draugystės g. 2, Raubonių k., LT-39447 Pasvalio r.

Draugystės g. 2, Raubonių k., Pasvalio r.

Visos teisės saugomos 2009-2024 © Raubonių kaimo bendruomenė